Covit19 asi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelemnur tarafından oluşturulan Covit19 asi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,218 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit19 asi
Konbuyu başlatan Kelemnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya
Ö

Öznur55

Guest
Bende yaptırdım biontech. Yaptırmak da gerekiyor. Daha sonra covid oldum amaa hafif atlattım aşı olmasa ağır geçebilirdi.

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Ileride olusabilecek herhangi bir durumu suandan tespit etmek pek mumkun degil..yeterince hamilelerde bu asiyi denediklerinide dusunmuyorum..herkesin kendi tercihi kisisel bakis acisi tabiki..
Bende olmak istemiyorum ama ailem okadar sertki bu konuda özellikle babam kaç kez tertistik bugün yine canımı skti hamileyim asi olmam gerkiyormus olmuyorum diye sinirlendi yerinde mutluysan bizi arama dedi yani asi olana kadar benimle konuşmayacak herkesin kendi hür iradesi ama bunu babama anlatamıyorum hamile hamile kırdı kalbimi yine ne yapacağım bilmiyorum😔

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bende olmak istemiyorum ama ailem okadar sertki bu konuda özellikle babam kaç kez tertistik bugün yine canımı skti hamileyim asi olmam gerkiyormus olmuyorum diye sinirlendi yerinde mutluysan bizi arama dedi yani asi olana kadar benimle konuşmayacak herkesin kendi hür iradesi ama bunu babama anlatamıyorum hamile hamile kırdı kalbimi yine ne yapacağım bilmiyorum😔
Anliyorum.. bazen ne kadar buyusekde anne babalar icin hala onlarin evladiyiz.. ve saglik gibi cok ciddi konularda aşiri tepki verebiliyorlar.. bende dogumdan belli bir zaman sonra olmayi dusunuyorum..hamileyken riskli buluyorum acikcasi.. belki bu sekilde izah edersen onlarda anlayacaktir.. nasil sen onlarin evladiysan buda senin evladin..bence biraz empati kurmalilar.. ve zaten dikkat ediyorsan kendine.. hamileykende zaten daha dikkatli oluyoruz eminim bence allahin izniyle hastaligi gormeden dogumunu yapar yine olursun asini..kac haftalik hamilesin?

M

Mltm

Guest
Kzlar bende 21 haftalik hamileyim asi konusunda cok kararsizim asida korkutuyo hastalikta ne yapicam bilemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kzlar bende 21 haftalik hamileyim asi konusunda cok kararsizim asida korkutuyo hastalikta ne yapicam bilemiyorum

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Anliyorum.. bazen ne kadar buyusekde anne babalar icin hala onlarin evladiyiz.. ve saglik gibi cok ciddi konularda aşiri tepki verebiliyorlar.. bende dogumdan belli bir zaman sonra olmayi dusunuyorum..hamileyken riskli buluyorum acikcasi.. belki bu sekilde izah edersen onlarda anlayacaktir.. nasil sen onlarin evladiysan buda senin evladin..bence biraz empati kurmalilar.. ve zaten dikkat ediyorsan kendine.. hamileykende zaten daha dikkatli oluyoruz eminim bence allahin izniyle hastaligi gormeden dogumunu yapar yine olursun asini..kac haftalik hamilesin?
3 gün sonra tam iki aylık olucagim inşallah haberlede hemilelere asi yapıldığını duymuşlar ne duysalar onunla geliyorla bana doktorlar ilk 3 ay hiç bir şekilde ilaç bile vermiyorlar kaldık asi yapicam aşırı bunaldım artık şeytan diyor git yarın ol kurtul dillerinden sinirlendim dedim vala beni siz oldurceksiniz biseyi nekadar çok dillendirirsen olur bunlarin dilinden sürekli hadi Corona olsan ne yapacaksın olucam anasını satayım bebegime yada bana birşey olursa da vicdan azabıyla kendileri uğraşın evlaliktan red edecek kadar bu ne kin bu ne öfke zerre anlayış yok Rabbime sigindim başıma birşey gelmez insallahda dillerine dusmem

T

Tülay K.

Guest
Benim hemşire yakınım yaptıracaksan altı aydan sonrasında yaptır dedi çünkü bebeğinde gelişim evresini baya bi ilerletmis olması gerekirmiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar