Crinone jel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Inci oruc tarafından oluşturulan Crinone jel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 422 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Crinone jel
Konbuyu başlatan Inci oruc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Inci oruc

Kayıtlı Üye
rank
12 haftalik oldum jel kullaniyormmdm dr biraktirdi ara ara wc gittikce kahverengi akinti gelio siyah puturlerle birlikte normalmi bn gibi yasayan varmi :( 3 dusugum oldu korkuyorum

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Demir ilaclari verdi dr. um bi kere kanama gecrmistim 8 haftalikken oyuzden korkuyorum canim progestan hap vermisti onuda yutma dedi
Dinlen bol bol ayaklarini altına bsyler koy yüksek tut elinden geldikçe iş falan yapma ayakta durma fazla Allah büyüktür eğer durmazsa hala Dr tekrar git Allah'ın izniyle inşallah bsy olmaz

Bende de 8. Haftada kahverengi lekelenme oldu doktora gittim 2 iğne birde progestan verdi iğneyi olduktan sonra leke tamamen kesildi.
İğnenin adını hatırlamıyorum ama tüp bebek tedavisinde kullanılıyormuş aynı zamanda hemşire öyle söylemişti.
Geçmezse vajinal fitil yazacaktı o da etkiliymiş ama gerek kalmadı çok şükür.
Allah sizede sofa versin fitil ve iğne için doktor ile görüşün isterseniz

Inci oruc

Kayıtlı Üye
rank
Bende de 8. Haftada kahverengi lekelenme oldu doktora gittim 2 iğne birde progestan verdi iğneyi olduktan sonra leke tamamen kesildi.
İğnenin adını hatırlamıyorum ama tüp bebek tedavisinde kullanılıyormuş aynı zamanda hemşire öyle söylemişti.
Geçmezse vajinal fitil yazacaktı o da etkiliymiş ama gerek kalmadı çok şükür.
Allah sizede sofa versin fitil ve iğne için doktor ile görüşün isterseniz
16 sinda randevum var daha da boylr gelirse gidicem bana hapini verdi progestanin ama iste annemin degerini boyleyken anladim ne zor mus anne olmak herseyde paniklemekmis simdi anladin😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlen bol bol ayaklarini altına bsyler koy yüksek tut elinden geldikçe iş falan yapma ayakta durma fazla Allah büyüktür eğer durmazsa hala Dr tekrar git Allah'ın izniyle inşallah bsy olmaz
Oyle yapiorum canim bi ymk ypmaya kalkiorm belime de agri girio hmn yoksa allah buyuk rabbim isteyenede bizede sagsalim versin insallah 🤲

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
16 sinda randevum var daha da boylr gelirse gidicem bana hapini verdi progestanin ama iste annemin degerini boyleyken anladim ne zor mus anne olmak herseyde paniklemekmis simdi anladin😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle yapiorum canim bi ymk ypmaya kalkiorm belime de agri girio hmn yoksa allah buyuk rabbim isteyenede bizede sagsalim versin insallah 🤲
Amin canım yemeğini oturarak yap seni yoracak şeyler yapma canm

Tüm sayfalar yüklendi.