Dalin şampuan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep bebek tarafından oluşturulan Dalin şampuan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 623 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dalin şampuan
Konbuyu başlatan Zeynep bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki de ondan ama Instagram'da gezerken gördüm yüzünu yıkamış birisi gözleri yanmis ben de yıkadım gercekten yaktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deneyin yazin lutfen yakmaz ise ondan alayım ben de

Şok tan almıştım bunu ananesinde var aslında sampuani onu farkli yerden almıştım yarin gittigimde bide onunla yıkayayim yüzümü
Gözüme Sebamedi baya sürdüm ama yakmadı canım

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım banyo yaparken aşırı ağlıyor gözlerim yanıyor dedi bende yüzümü yıkadım dalin şampuanla ve gerçekten gözleri yakıyor.Daha öncesinde mustela kullanıyorduk oda yakıyor diye bırakmıştım bildiğiniz göz yakmayan güvenilir bı şampuan var mi? Siz ne kullanıyorsunuz?
Şimdi kızımı dalinle yıkadım hiçbir ağlama yakma olmadı kendi yüzümüde yıkadım muadillerindenmi aldın acaba orijinal olan asla yakmaz

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım banyo yaparken aşırı ağlıyor gözlerim yanıyor dedi bende yüzümü yıkadım dalin şampuanla ve gerçekten gözleri yakıyor.Daha öncesinde mustela kullanıyorduk oda yakıyor diye bırakmıştım bildiğiniz göz yakmayan güvenilir bı şampuan var mi? Siz ne kullanıyorsunuz?
Yaa ilk defa duydum bende 3 çocuğuma yıllardır dalin kullanıyorum hiç göz yakmıyor bazen bende kullanıyorum ama hiç öyle bir şey olmadı

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bebeğim doğduğundan beri ( 1yas2 aylık) uni baby kullanıyorum memnunum bı sıktı olmadı şimdiye kadar

Tüm sayfalar yüklendi.