Damar sertleşmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Admir musaf'ım😘🥰🥰 tarafından oluşturulan Damar sertleşmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 612 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Damar sertleşmesi
Konbuyu başlatan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Günaydın anneler bi sorum olucaktı.Dün gece uykuda gerinirken aniden sol bacağımın arka tarafında kasların olduğu yerde damarlarım üst üste bindi bacağımı oynatamıyordum çok siddetli ağrıyordu neden oldu bileniniz var mı??? şuan yeri hala ağrıyo 😫😫

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın anneler bi sorum olucaktı.Dün gece uykuda gerinirken aniden sol bacağımın arka tarafında kasların olduğu yerde damarlarım üst üste bindi bacağımı oynatamıyordum çok siddetli ağrıyordu neden oldu bileniniz var mı??? şuan yeri hala ağrıyo 😫😫
Ani hareket yapmışsın canım geçmiş olsun biraz masaj yap o geçer kas gerilmesi olmuştur üstüne basarken sıkıntı yoksa önemli bişey yoktur

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Benim her gece öyle oluyor işte sabah uyanincada ağrısı hala kalıyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım oluyor o ağrılar kramplar magnezyum kullanmıyor musun

Tüm sayfalar yüklendi.