Sorum var Damar şişmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linalina tarafından oluşturulan Damar şişmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Damar şişmesi
Konbuyu başlatan Linalina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linalina

esma21

Kayıtlı Üye
rank
Çok ayakta kalmamaya çalışıyorum ama olmuyo malesef 3.5 yaşında kızım var onunlada ilgilenmem gerekiyo insallah şu süreci sağ salim atlatiriz😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok sagol canim
bendede iki cocik var birden sisti morardo doktlrlar korktu ama varis findik biyukluginde bendede iki tane ustu tarafya var ayakta duruyorsun ya mesela ayagini hep salla biri onerdi banada durmasin ayagin sabit dedi yemek yaptim oturdum diyelim hemwn ayagimi kaldiryrm oyle yapmaya calis

Linalina

Kayıtlı Üye
rank
bendede iki cocik var birden sisti morardo doktlrlar korktu ama varis findik biyukluginde bendede iki tane ustu tarafya var ayakta duruyorsun ya mesela ayagini hep salla biri onerdi banada durmasin ayagin sabit dedi yemek yaptim oturdum diyelim hemwn ayagimi kaldiryrm oyle yapmaya calis
Tamam canim zaten sürekli ayaktayım hep dinlenemiyorum onunda etkisi var tabi🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar