Sorum var Damar tıkanıklığı

• Konbuyu başlatan Safiye06
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Safiye06 tarafından oluşturulan Damar tıkanıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 687 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Damar tıkanıklığı
Konbuyu başlatan Safiye06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
S

Safiye06

Guest
Mrh daha onceki dogumumdan sonra akciger embolisi gecırdım kanımda genetık pıhtılaşma bozuklugu var. Bacak toplar damarlarım tıkanık ikinki bebegime hamıleyım. Benim gibi damar tıkanıklığı olup, benzer geçmişi olan varmı.? Suan 32 haftalık hamıleyım. Duanızı beklerim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Mrh daha onceki dogumumdan sonra akciger embolisi gecırdım kanımda genetık pıhtılaşma bozuklugu var. Bacak toplar damarlarım tıkanık ikinki bebegime hamıleyım. Benim gibi damar tıkanıklığı olup, benzer geçmişi olan varmı.? Suan 32 haftalık hamıleyım. Duanızı beklerim
Rabbim yardımcın olsun canım
Peki doktorun ne diyor gebeliğe herhangi bir olumsuz etkisi varmıymis kuzum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun İnşaAllah canım 🤲

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm corap vermediler mi şunu bnde damar tıkanıklığı oldu hatta doğum benim acil ameliyat olmam lazımdı 30 haftalik hamileydim olamadim corap yazdı sonra 35 haftaya girinceye yüksek tansiyon nedeniyle acil sezeryana aldılar doğum sırasında bacaklarımda corap vardi corap olduğu halde damarlarım patladı dusun o şekilde devam ettim iğneler filan suan 5 ay oldu doğum yapalım corap kullanıyorum hala ins agrim geçerde ameliyat olmam allahim kimsenin başına vermesin boyle birsey

sariiPapatya

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım
Peki doktorun ne diyor gebeliğe herhangi bir olumsuz etkisi varmıymis kuzum
Gebelikten cok dogum sırası ve sonrası benim hayati riskim var duanızı beklerim inşaallah 😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun cnm corap vermediler mi şunu bnde damar tıkanıklığı oldu hatta doğum benim acil ameliyat olmam lazımdı 30 haftalik hamileydim olamadim corap yazdı sonra 35 haftaya girinceye yüksek tansiyon nedeniyle acil sezeryana aldılar doğum sırasında bacaklarımda corap vardi corap olduğu halde damarlarım patladı dusun o şekilde devam ettim iğneler filan suan 5 ay oldu doğum yapalım corap kullanıyorum hala ins agrim geçerde ameliyat olmam allahim kimsenin başına vermesin boyle birsey
Üç yıldır hergun giyiyorummvaris corabını. Amin inşallah Allah tüm hastalara şifa versin. Benım gibi olan var mı hiç denk gelmedim o sebeble bi d anısayım dedim 🤗

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dualarım seninle inşallah rabbim sanada şifa versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun öncelikle kuuzm. rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 bir avazda kurtulun ikinizde 🤲🏻❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gebelikten cok dogum sırası ve sonrası benim hayati riskim var duanızı beklerim inşaallah 😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üç yıldır hergun giyiyorummvaris corabını. Amin inşallah Allah tüm hastalara şifa versin. Benım gibi olan var mı hiç denk gelmedim o sebeble bi d anısayım dedim 🤗
Allah yardımcın olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar