Dawsendomlu ve böbrek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Tülay ŞİRAY tarafından oluşturulan Dawsendomlu ve böbrek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dawsendomlu ve böbrek
Konbuyu başlatan Tülay ŞİRAY
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay ŞİRAY

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hanımlar iyi akşamlar benim kanımda 65 dawsendomlu risk bulundu bebek. Böbreklerin de buna yorumluyor elhamdülillah benim içim rahat şükürler olsun ama insan oğlu kafayada takıyor 26+4 oldum
Canım iki post açtın
Bunlar bizim için birer imtihan derdi veren rabbim dermanını da verecek inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sübhanallah ne güzel bir teslimiyet
Aynen öyle teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim ❤️ çünkü ağlayınca da kendimize zarar da verince de hiç bir şey olmuyor rabbim ne derse o oluyor şöyle olsaydı belki yaşardı vs hepsi hikaye dünya da rızkı olan yaşıyor olmayana da ne yapsak da olmuyor sadece şöyle böyle olsaydı diye teselli ediyoruz kendimizi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar iyi akşamlar benim kanımda 65 dawsendomlu risk bulundu bebek. Böbreklerin de buna yorumluyor elhamdülillah benim içim rahat şükürler olsun ama insan oğlu kafayada takıyor 26+4 oldum
Rabbim herkese nasip etmez özel anne baba olmayı bana da neler neler dediler kızımda başta üzüldüm ettm evet ama sonra dedim ki Rabbim beni layık görmüşse buna ben nasıl üzülebilirim ki dua ettim çokça sağlıklı olsun diye ahlaklı olsun diye dualar dinlettim çok şükür elhamdülillah herşey Allahtan unutma o ne dilerse o olur duanı eksik etme sesini duyacaktır elbet duanı kabul edecektir.🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah tahmin edildiği gibi değildir kuzum Rabbim hayırlısını versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar