Deger 1 hafta yuksekti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 melek annesi tarafından oluşturulan Deger 1 hafta yuksekti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 326 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Deger 1 hafta yuksekti
Konbuyu başlatan 3 melek annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 melek annesi

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihime göre 6+4 günlük hamileyim carsamba günü kan testi bersim ve 150.000 cikti hafta olarak 1 hafta büyük olma şansı varmi erken mi gelişiyor sizce bi sormak istedim

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihime göre 6+4 günlük hamileyim carsamba günü kan testi bersim ve 150.000 cikti hafta olarak 1 hafta büyük olma şansı varmi erken mi gelişiyor sizce bi sormak istedim
Cnm bende ilk hamileliğimi ogrendigimde kan testinde doktor haftana gore cok yuksek ikiz olabilir dedi bebegi ve kalp atışını duymamistik 1 hafta sonra gittim kalp atisini duyduk ama ikiz degildi bende sordum niye bukadar yuksek cikti felan diye arada boyle seyler olabilir dedi doktor normal dedi herseyin yani yuksek diye pek takma kafana

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende ilk hamileliğimi ogrendigimde kan testinde doktor haftana gore cok yuksek ikiz olabilir dedi bebegi ve kalp atışını duymamistik 1 hafta sonra gittim kalp atisini duyduk ama ikiz degildi bende sordum niye bukadar yuksek cikti felan diye arada boyle seyler olabilir dedi doktor normal dedi herseyin yani yuksek diye pek takma kafana
Aslında benim 3 tane kizim var erkek bebek erken gelişir dedikleri için sordum zaten 5 haftalikken de kontrol e gittim fakat daha kalp atislari falan belli değildi yani cinsiyet merakı Aslında biraz🤭🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar