Degerim kimyasal olur diye çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde yesimsrt tarafından oluşturulan Degerim kimyasal olur diye çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 425 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Degerim kimyasal olur diye çok korkuyorum
Konbuyu başlatan yesimsrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

yesimsrt

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar betahcg degerim 10455 yazıyor kimyasal gebelik vs olur diye çok korkuyorum Dr randevum salı günü stres icindeyim. Tecrübe shaibi olanlar bilgilendirebilirmi acaba

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar betahcg degerim 10455 yazıyor kimyasal gebelik vs olur diye çok korkuyorum Dr randevum salı günü stres icindeyim. Tecrübe shaibi olanlar bilgilendirebilirmi acaba
İki kimsayal gebeligim oldu çıkan betahcg değer 70i geçmedi değer artıyorsa sıkınti yok senin değere göre bence normal bı gebeliğin var

yesimsrt

Kayıtlı Üye
rank
Değerin çok yüksek masallah kuzum adetin kaç geçti
En son ramazanin 2. Günü oldum daha olmadım 2gun önce kan testi verdim 10455 yaziyor internetten baktım bişey anlamadim biraz korku var içimde o yüzden burda bilgili olanlardan yorum istedim acikcasi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 gun araliklarla test yaptir, 2 kati artiyorsa sorun yoktur Allah'ın izniyle. Doktor kontrolünde zaten kesinlesecektir.icini ferah tut ve bol bol dua et. Allah gönlüne göre versin 🤲
Ozaman bugunde gidip yaptirayimmi ya test

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
En son ramazanin 2. Günü oldum daha olmadım 2gun önce kan testi verdim 10455 yaziyor internetten baktım bişey anlamadim biraz korku var içimde o yüzden burda bilgili olanlardan yorum istedim acikcasi

Ozaman bugunde gidip yaptirayimmi ya test
Beklenen Adet günün gecti peki kuzuum

Beklenen Adet günün gecti peki kuzuum
Korkma kuzum burda 6 haftalık bir gebelik görünüyor en son ramazanin ikinci günü adet gördüm diyorsun buda demek oluyor ki 40 43 gün geçmiş üzerinden yani 6 haftalık gebelik var değerin 6 haftaya göre gayet normal

Son düzenleme:

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Canim bende yeni hamileyken hep bu kimyasal olayı aklımdaydı ya olursa diye çok şükür olmadi oğlum yanimda İNSAALLAH senin de olmaz canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar