Delircem ya perinatoloji ye randevu alamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Delircem ya perinatoloji ye randevu alamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,122 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Delircem ya perinatoloji ye randevu alamıyorum
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Yoo
Devlet hastanelerine randevu alamazsın zaten üniversite hastaneleri yada özelden alabiliyorsun
Yoo doktorum 182 den alıcan dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

E nabızdan alıyorsun ama kadın doğum doktorunun yeşil alanda o bölümü açması lazım senin için yönlendirme yapıyo sistem üzerinden

Cnm ayrıntılı ultrason içinde perinatolojiye yönle

ndirirler sadece riskli durumlar için

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Yoo

Yoo doktorum 182 den alıcan dedi
Gşr
182 arayıp yada MHRS randevu sistemi girip bulunduğun il ilçe yazıp perinatoloji randevu alabilirsiniz yarın saat 16 da ara akşam 4mutlaka 15gunluk randevu lar açılacak dedi çalışan bende panik atak çıktı onun için randevu alacak tim öyle dedi şansını dene istersen yarin
Banada öyle dediler 4 de diye. Arıyorum yine yok diyorlar. Görüşmeler kayıt altına alınıyor varya kendimi zor tutuyorum saygımı bozmamak için sebep şöyle. Arıyorum diyorlar ki en erken randevu 17 ocak 15 günlük süreyi aştığı için oluşturamuyoruz diyorlar 1 2 saat sonra tekrar arıyorum şansımı deneyim dedim bu sefer diyo ki en erken randevu 24 ocak 15 günü aşıyo diye oluşturamuyoruz. ya madem oluşturamıyorsunuz 17 ocaktan 24 ocağa nasıl uçtu randevu tarihi delirtiyor lar insanı. Biraz önce yine aradım 25 ocak olmuş son randevu tarihi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gşr

Banada öyle dediler 4 de diye. Arıyorum yine yok diyorlar. Görüşmeler kayıt altına alınıyor varya kendimi zor tutuyorum saygımı bozmamak için sebep şöyle. Arıyorum diyorlar ki en erken randevu 17 ocak 15 günlük süreyi aştığı için oluşturamuyoruz diyorlar 1 2 saat sonra tekrar arıyorum şansımı deneyim dedim bu sefer diyo ki en erken randevu 24 ocak 15 günü aşıyo diye oluşturamuyoruz. ya madem oluşturamıyorsunuz 17 ocaktan 24 ocağa nasıl uçtu randevu tarihi delirtiyor lar insanı. Biraz önce yine aradım 25 ocak olmuş son randevu tarihi
Yarın 4teara canım bana da aynısı söyledi

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Yok Allah korusun. Doktorum istemişti oraya randevu almamı herşey yolunda çok şükür sıkıntı yok dedi ama istedi işte

E nabız dan mı nasıl alıcam

Doktorum kendi dedi bana kağıtta verdi buraya randevu al dedi
E nabizda hastaneyi seçtim sonrada perinatoloji bölümünü seçtim aldım randevuyu

Aysem

Kayıtlı Üye
rank

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ya
Ya ben yapamadım beceremedim. Mhrsye kayıt giriş gibi bişey istiyo yapıyorum olmıyo tlfn nosu istedi yazdım sonra sabit tlfn bişey diyo yine yazdım olmadı. O kadar uğraştım olmayınca sinir oldum çıktım
Bnm ruh ikizim nerde bugün göremedim sohbetini (kayra nın annesi). Dün oda gidicekti perinatoloji ye nasıl geçti diye sorcaktıö ama netim yok 2 gündür soramadım o yüzden

E devletten girmeyi denedin mi canım
Yok nasıl Olcak olmaz bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar