Sorum var Delirmek üzereyim😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Delirmek üzereyim😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 755 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Delirmek üzereyim😂😂
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım valka her ay bi sıkıntıları oluyor oğlumda öyleydi ondan dolayı sabır çekicez yapacak bişey yok😂
Sabır sabir ya sabır belkide akillanir :)))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebis kaç aylık büyüme atağı yada diş huzursuzluğu olabilir. Biz her yeni aya girdigimizde 1 hafta boyunca bı buhran geçiriyoruz yeni ay güncellemesi diyorum artık ben ona😃
Bugün altı aylik olduk kuzum evet dış problemizde var

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
sabr sabr sabr🤣 baska bisey diyemem
😂😂😂

Benim velet bacım yere koydurmuyor kendini kucakta oyun oynamakla güldürmekle geçiyor bütün gün kızım 1.sinif okula git gel getir götür temizliğe başladım pişman oldum 😂😂😂 herşey yarım ve heryer birbirine girmiş halde gel beraber tertemiz delirelim🤣🤣🤣
Aynı yusufumu tarif ettin csnim hele bide yalniz bı birak bak ne oluyo iş miş hak getire zatende bugün supuruyosam ertesi gün sildim sildim silemedim kaliyo öyle ömrüm mutfakla oturma odasında geciyo😂😂😂😂

Benim velet bacım yere koydurmuyor kendini kucakta oyun oynamakla güldürmekle geçiyor bütün gün kızım 1.sinif okula git gel getir götür temizliğe başladım pişman oldum 😂😂😂 herşey yarım ve heryer birbirine girmiş halde gel beraber tertemiz delirelim🤣🤣🤣
Aynı yusufumu tarif ettin csnim hele bide yalniz bı birak bak ne oluyo iş miş hak getire zatende bugün supuruyosam ertesi gün sildim sildim silemedim kaliyo öyle ömrüm mutfakla oturma odasında geciyo😂😂😂😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
😂😂😂

😍

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne olan arkadaslarim oğlum iki gündür ne gece ne gündüz uyumuyo doğru düzgün Leyla gibiyim hiç biseye yetişemiyorum ya tirlatmaya ramak kaldı galiba😂😂ağam paşam gece 2 yi buluyo ya varmı bebeği böyle olan
Cnm Allah kolaylik versin bnmki bir yaşındahala gece 2 demeden uyumaz en az 10 kere uyanir bAzen evin icinde zombi gibi geziyorum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Cnm Allah kolaylik versin bnmki bir yaşındahala gece 2 demeden uyumaz en az 10 kere uyanir bAzen evin icinde zombi gibi geziyorum
Allah sanada kolaylık versin canım ne diyelim sağlıklı olsunlar da ama insan bazen kendinede vakit ayırmak istiyo

Her ay yeni bi atak. Ya sabır 😂
Ne bitmek tükenmek ataklarmis arkadaş benimde ataklarim gelecek ufakdan arkadaşlar😂😂

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar