Deprem ve depremzede

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Deprem ve depremzede başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,159 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Deprem ve depremzede
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kıyamam ya biliyorum canım kardeşim yardım için gitmişti anlattı görünen hiç bişeymş inşallah daha güzel günler yaşarsınız sizin kaybınız bizim kaybımiz benim bile piskolojim bozuldu sızı düşünemiyorum Allah yardım etsin inşallah o acı günü unutursunuz mümkün değil biliyorum ama 😔
Evet aynenn öyle çok doğru demiş benim kaynimin birisi de askeri personel oda anlattı neler neler var dedi Allah hepimizin yardımcısı olsun sağol sana çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️ Allah'ım bundan aşağı düşürmesin gerçekten yine buna şükür üzgünüz hemde çok anlatamam ama evladım eşim ailem sağ çok şükürler olsun ki gerisi de çok zorda olsa yavaş yavaş olacak ama Allah bilir kaç seneyi bulur 😢

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Evet aynenn öyle çok doğru demiş benim kaynimin birisi de askeri personel oda anlattı neler neler var dedi Allah hepimizin yardımcısı olsun sağol sana çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️ Allah'ım bundan aşağı düşürmesin gerçekten yine buna şükür üzgünüz hemde çok anlatamam ama evladım eşim ailem sağ çok şükürler olsun ki gerisi de çok zorda olsa yavaş yavaş olacak ama Allah bilir kaç seneyi bulur 😢
Hayırlısı böyleymiş Rabb'im den gelen düşmüş değilsin zaten canım herşeyini kaybetmişsn ev eşya tekrar toparlamak çok zor deprem olduğu gün bura da çok sallandı o kadar korktum ki dedim ki bu evden cikamycaz bi süre sonra sallantı durdu gerçekten sizi düşünemiyorum hala o kadar ağlıyorum ki ölen insanlara bebeklere öksüz yetim kalan çocuklara çok şükür ki senin ailen yanında çocuğun eşin en büyük teselli

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlısı böyleymiş Rabb'im den gelen düşmüş değilsin zaten canım herşeyini kaybetmişsn ev eşya tekrar toparlamak çok zor deprem olduğu gün bura da çok sallandı o kadar korktum ki dedim ki bu evden cikamycaz bi süre sonra sallantı durdu gerçekten sizi düşünemiyorum hala o kadar ağlıyorum ki ölen insanlara bebeklere öksüz yetim kalan çocuklara çok şükür ki senin ailen yanında çocuğun eşin en büyük teselli
Aynen öyle herşey anı hatıra çoğunlukla gitti dün çıkardilar bazı şeyleri oda biz gidene kadar fare fln girip bir şey yapmzsa birazını çıkardılar bulunduğumuz yerde yakında koyacak yerde yoktu ya her şey çok karıştı gerçekten ya çok kötü oldu sen nerede oturuyorsun canım ? Desene sizin orayı bile nasıl sallms kız biz küçücük evden dışarıya zor kaçtık kaç kere düştük yarım metre kar var hala da yağıyor dışarıya çıktık evler gözümüzün önünde yıkılıyor yıkılmışta Allah'ım korudu gerçekten ikinci de işte böyle olduk gecekinde çok bir şey olmdi
Ah ah onlara bende ağlıyorm üzülüyorum rabbim yardım etsin çoğu kayıp çok daha da evet onların olması en büyük ödül bana gerçekten

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle herşey anı hatıra çoğunlukla gitti dün çıkardilar bazı şeyleri oda biz gidene kadar fare fln girip bir şey yapmzsa birazını çıkardılar bulunduğumuz yerde yakında koyacak yerde yoktu ya her şey çok karıştı gerçekten ya çok kötü oldu sen nerede oturuyorsun canım ? Desene sizin orayı bile nasıl sallms kız biz küçücük evden dışarıya zor kaçtık kaç kere düştük yarım metre kar var hala da yağıyor dışarıya çıktık evler gözümüzün önünde yıkılıyor yıkılmışta Allah'ım korudu gerçekten ikinci de işte böyle olduk gecekinde çok bir şey olmdi
Ah ah onlara bende ağlıyorm üzülüyorum rabbim yardım etsin çoğu kayıp çok daha da evet onların olması en büyük ödül bana gerçekten
Ben Sivas'taym canım çok fena salladı keşke böyle bişey olmasaydı 😔 hayırlısı demekten başka bişey diyemiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba iyi geceler kimsenin postunun altına yazmak başka konu açmak istemedim bir şey soracağım biliyorsunuz biz depremzedeyiz eşimin ailesinin evinindeydik bize yardım vs hiç bir şey çıkmadı aynı ikametgah diye eşim kendini kiracı olarak gösterdi ama olmadı taşınma bedeli için vs oda olmayınca konteyner e yazıldık bu seferde yazıldıktan 7 gün sonra taşınma bedelinin onaylandı yatacak denildi ama o olmadı diye konteyner e yazıldık zaten en azından az da olsa rahat oluruz diye şimdi deprem zede tanıdığı olan varsa hem o taşınma bedelini alan hemde konteyner çıkan var mı bizim için sorabilir mi ? 15.000 bindense ben konteyner çok istedim ve üzüldüm yardımcı olan olursa sorup yazarsa sevinirim
Canım benim herşey gönlünüzce olsun inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.