Deprem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Deprem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,654 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Deprem
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aminnn canim cok sıddetlıydı evet baya sallandık resmen cocuklar dan korktum uyuyordu ıkısıde 😢😢
Bende öyle canım bı yanımda oğlum var bişey olsa ilk onu düşünüyorum kendim hiç aklıma gelmiyor geçen yıl deprem olmuştu İstanbul da 5.7di ben annemin mezarlığın daydim bişey farketmedim İnan otobüs ten indim bı baktım herkes caddede oğlum okul daydi markette gittim çalışanlar bile dışarı çıkmış koşarak okula gittim bütün siniflar dışarıda karinca gibiler Allah im yardım et dedim nereden bulucam çocuğu herkes iç içe veliler de gelmiş karışık ortalık çocuk lar ağlıyor benim oğlumun saç rengi Athena Gökhan gibi teyzesi kızıl rabbim onu bana hediye yollamış saç renginden tanıdım Atatürk büstünün orada gülüyor arkadaş lariyla ona nasıl sarıldım nasıl mutlu oldum anlatamam o an piyango dan para çıksa okadar sevinmem Allah kimseye yaşatmasın canım ne hissettiğini anlıyorum İnan 🙏😘💕

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gece kayseri deprem oldu 5.1 ile sallandık resmen Allah korusun uyku halinde evlerimiz yıkılsaydı diye cok korktum gece vakti herkes sokaga dokuldu Allah cumlemızı korusun 😟😟😟🤲🤲
Geçmiş olsun canım iyisiniz inşallah zelzele duası var onu mutlaka evin bir yerine fotokopisini cikarttirip as kuzum geçmiş olsun tekrar

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle canım bı yanımda oğlum var bişey olsa ilk onu düşünüyorum kendim hiç aklıma gelmiyor geçen yıl deprem olmuştu İstanbul da 5.7di ben annemin mezarlığın daydim bişey farketmedim İnan otobüs ten indim bı baktım herkes caddede oğlum okul daydi markette gittim çalışanlar bile dışarı çıkmış koşarak okula gittim bütün siniflar dışarıda karinca gibiler Allah im yardım et dedim nereden bulucam çocuğu herkes iç içe veliler de gelmiş karışık ortalık çocuk lar ağlıyor benim oğlumun saç rengi Athena Gökhan gibi teyzesi kızıl rabbim onu bana hediye yollamış saç renginden tanıdım Atatürk büstünün orada gülüyor arkadaş lariyla ona nasıl sarıldım nasıl mutlu oldum anlatamam o an piyango dan para çıksa okadar sevinmem Allah kimseye yaşatmasın canım ne hissettiğini anlıyorum İnan 🙏😘💕
Bende direk cocuk odasına kostum kızım ordaydı durdu sonra cok sukur dedim Allah yasatmasın cok kotu birsey gercekten sabaha kadar sarıldım cocuklara 😟😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım iyisiniz inşallah zelzele duası var onu mutlaka evin bir yerine fotokopisini cikarttirip as kuzum geçmiş olsun tekrar
Sagol kuzum Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar