Sorum var Dertleşme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde med tarafından oluşturulan Dertleşme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 326 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dertleşme
Konbuyu başlatan med
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan med

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor bırsey demedı sadece takıp edecez dedı perşembe kontrolümüz var tekrar sorarım olmazsa sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oturmasında sıkıntu yok tabıkı 7-8 ays kadar da beklenebılır sadece çevremdekiler anlamıyor ben anneyım korkular hep olcak hayatımda

Oturmasında sıkıntu yok tabıkı 7-8 ays kadar da beklenebılır sadece çevremdekiler anlamıyor ben anneyım korkular hep olcak hayatımda

Kesınlıkle öyle annelık uzun yıllar süren ve bıtmeyen bır korkuymus

Aynen öyle canım kendi canından kanından insan ufacık bir şey olsa evham yapıyor işte . Buda anneliğin ne kadar kutsal olduğunu gösteriyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Eğitimli insanın hali başka de geç 😊😊 geçen osman gönülala erken kapanan bıngıldak sorulmuştu dvit kullanımını doktor kontrolünde erteleyin demişti yani önce doktor görmeliymiş

Oturma meselesi de kendi dengede kurmayı öğrenince şak diye oturacak sen dikkat et düşmesin yastıkla falan destekle zaten çok sürmüyor dengeyi kuruyorlar
Kız bende oğlumu sağlık ocağına götürdüm aksine kapanmadigi için tekrar dvit verdi 🥰ikincisi oğlumu hiç oturtmaya çalışmadım mama sandalyesinde kendiliğinden öğrendi 🥰

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kız bende oğlumu sağlık ocağına götürdüm aksine kapanmadigi için tekrar dvit verdi 🥰ikincisi oğlumu hiç oturtmaya çalışmadım mama sandalyesinde kendiliğinden öğrendi 🥰
Maşallah bak ne güzel kendiliğinden halletmiş annesini uğraştırmamış 🥰🥰 evet kapanmayınca dvit devam ediyorlar arkadaşın bebeğinin 6. ayda kapanmış geçen osman gönülala biri sormuştu onun da bebeğinin 6. ayda bıngıldağı kapanmış erken kapanan bıngıldakta dvit kullanımını erteliyoruz demişti tabii her bebeğin gelişimi kendine özel benim kızım şu an 13 aylık 12 ayın sonunda tam kapandı doktor artık dvit kullanmana gerek yok ama şişe bitmediyse bitene kadar kullanabilirsin dedi senin oğlun kaç aylıktı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah bak ne güzel kendiliğinden halletmiş annesini uğraştırmamış 🥰🥰 evet kapanmayınca dvit devam ediyorlar arkadaşın bebeğinin 6. ayda kapanmış geçen osman gönülala biri sormuştu onun da bebeğinin 6. ayda bıngıldağı kapanmış erken kapanan bıngıldakta dvit kullanımını erteliyoruz demişti tabii her bebeğin gelişimi kendine özel benim kızım şu an 13 aylık 12 ayın sonunda tam kapandı doktor artık dvit kullanmana gerek yok ama şişe bitmediyse bitene kadar kullanabilirsin dedi senin oğlun kaç aylıktı
Benim oğlum 16aylik canım evet kullanabilirsin dvit in bi zararı yok diye biliyorum canım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar ilk çoçuk bıngıldak erken kapandı kafa çevresi 41 cm ve 9 nısanda 6 aylık olacak bu ay yan dönüyor ama tam dönme hiç olmadı. Oturtma calısmalatımızda hep öne doğru eğiliyor ayakları yakalamaya calısıyor. Endıselerımden bahsettıgımde herkes evhamlısın dıyor ben çocuk gelişimi mezunuyum bazı şeyler ister istemez kontrol ve takip altında tutmaya calısıyorum ama işte çevremde evhamlıyım gıbı soylemlerlr karsılasıyorum. İlk başta annem olmak üzere😀sizce haklılar mı?
Her çocuk aynı olmAz ki canım sen birde işin ustasısın😍😍 yüzüstü de döner emeklerde yürürde sen merak etme ☺️☺️🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Böylesi durumlar bebekten bebeğe göre farklılık gösterir. Kimi geç döner,oturur, konuşur, yürür. Kimisi bunları erken yapar. Genetik faktörler, çocuğun bedensel gelişimi, çevre faktörleri çok önemli

med

Kayıtlı Üye
rank
Böylesi durumlar bebekten bebeğe göre farklılık gösterir. Kimi geç döner,oturur, konuşur, yürür. Kimisi bunları erken yapar. Genetik faktörler, çocuğun bedensel gelişimi, çevre faktörleri çok önemli
Yok sonradan farkettım ben butunnkıs kalın gıydırsım hep tummy time yaptırdım çocuk hareket edemıyordu uyku Gülüm'ün ıcınde aman usutmesın dıye dıye

Ne kadar insan uzmanda olsa kendı çocuğunda hep korkuyorsun canım

Ne kadar insan uzmanda olsa kendı çocuğunda hep korkuyorsun canım
Her çocuk aynı olmAz ki canım sen birde işin ustasısın😍😍 yüzüstü de döner emeklerde yürürde sen merak etme ☺️☺️🥰
Kesinlikle

Tüm sayfalar yüklendi.