Merhabalar :) Bu sefer dertleşmek için buradayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kaçak 🤩 tarafından oluşturulan Merhabalar :) Bu sefer dertleşmek için buradayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 117 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Merhabalar :) Bu sefer dertleşmek için buradayım
Konbuyu başlatan Kaçak 🤩
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaçak 🤩

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleykum bacılarım :) Hayırlı ramazanlar, Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin, orucun hakkını verebilenlerden olmayı nasip etsin....

Beni bilirsiniz bir varım bir yokum.... İşte tam bu yüzden Kaçak 🤩'ım :) Bugün biraz dertleşmek için girdim, aslında dert de değil ama ilk defa kendimi anlatmak istedim diyebilirim... Sanırım bazen buna ihtiyaç duyabiliyoruz :) Kimsenin hayatının dört dörtlük olmadığını hepimiz biliriz. Bazılarımız madden bazılarımız da manen sınanıyor bu dünyada... Ben ise birkaç yıla kadar manen çok sınandım... En basitinden 7 yıllık evliliğimden sonra çocuğumu kucağıma aldım ve bu süreye kadar da çok şeyler işittim(bu hayatımdaki en basit nokta tabii)... Çok şükür hepsi geçti gitti ama tabii yaraların izi elbette kalıyor... Böyle olunca insan kendi çocuğunu kendi büyütmek istiyor... Ve benim çocuğum da biraz huysuz ve annem de bakacak durumda olmayınca çalışma hayatıma 2 yıldır ara verdim(tabii hamileliğimde zorlu geçtiği için çocuğumu başkasına bırakmak zor geliyor). Evde kalınca da bu ülkede yaşama şartı zor olduğu için eşim de ek işlere gitmeye başladı. Bu ne eşim için ne de benim için hiç sorun olmadı... Fakat şöyle bir sorun başladı: uzun süreli çalışma hayatından sonra evde kalmak bana kendimi yetersiz hissettirmeye başladı.Kendime evde yapabileceğim işler aradım, hem de eşim ek işlere gitmeyerek çocuğumuzla yeterince vakit geçirir diye düşündüm. Zamanı değilmiş herhalde uygun bir iş bulamadım. Daha sonra kimyasal temizlik malzemelerinden ötürü çocuğum da ben de hasta olunca evdeki kimyasalları değiştireyim derken marketimi değiştirerek evde de yapabileceğim bir iş buldum :) hem evimdeki kimyasallardan kurtuldum, hem de bunu kendime işe dönüştürebileceğim bir yol oldu benim için... Bunun için sadece marketimi değiştirdim... Ve şimdi de evde çocuğumla vakit geçirerek ya da gittiğim yerlerde çocuğumla olarak yapabileceğim bir iş... İşin detaylarını şirket politikası gereği burada detaylı olarak paylaşamıyorum ama şu var ki ben iş olarak buna bakmasam da marketim her daim burası olacak... Ve iş olarak hayatımdan çıkarınca da birşey kaybetmeyeceğim... Ama şimdilik kendime iş olarak bakıyorum ve benimle bu yolda yürüyecek ekip arkadaşlarına ihtiyacım var... Burada benim gibi hissedenler de olduğuna inandığım için burada paylaşmak istedim...
Benim gibi hisseden arkadaşlarım bu işin detaylarını öğrenmek için dm den bana ulaşabilirsiniz, kafanıza yatarsa benimle yol arkadaşlığına buyrun :)

NOT: Sadece evde olanlar için değil, marketini değiştirmek ve daha sağlıklı ürünleri evlerinde bulundurmak isteyenler ve hatta çalışırken kendilerine ek gelir elde etmek isteyenler de dm den ulaşabilirler :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar