Destek kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin212 tarafından oluşturulan Destek kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Destek kızlar
Konbuyu başlatan Helin212
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
37+1 haftaya girdim ilk doğumum olacak normal istiyorum ama çok korkuyorum yaşımda küçük 18 yaşındayım tecrübem yok etrafındakiler çok korkutuyor. Sakinleşmem için ne yapmam lazım 🤗
Canim benimde ilk hamileligim. Yawim.20 etrafdakilar herkesi qorkutuyo amma kafaya takma bence bebeyin doglanda butun acilarin bitecek🥰🤲 o minik elere ilk kes toxunacagni o heyecani đuşun💝🥰👶 Allah rahatlik versin canim bir avazda kurtal

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım korkulacak birsey yok agrı illaki olacak ama can cıkacak kolay degil tek yapman sakin olup ebeleri doktorları dinlemek Allah yardımcın oluyor merak etme

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
37+1 haftaya girdim ilk doğumum olacak normal istiyorum ama çok korkuyorum yaşımda küçük 18 yaşındayım tecrübem yok etrafındakiler çok korkutuyor. Sakinleşmem için ne yapmam lazım 🤗
Benimde ilk hamileliğim ama senin kadar genç değilim cnm nasıl ki herkesin hamileliği farklıysa doğumu da öyle kulaklarını tıka kimsenin hikayesini dinleme

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Seni korkutanlari duymaman. Lazım öncelikle iyilik mi yapıyorlar sana ne diyorlar da korkutuyorlar Allah yardımcın olur sakin ol günü gelince zaten doktorun ve hemsireler ne yapman gerektiğini söylüyor talimat veriyor korkutma kendini

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Ben de seninle aynı yastayım benim de ilk bebeğim biri düştü buna inşallah bişey olmaz. Bende korkuyorum ama bı yandan da seviniyorum biliyorum ki bebeğim kucağıma gelince her şeyi unutucam 🤗🤱🤰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar