Sorum var Detaylı ulstrasin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senem tarafından oluşturulan Detaylı ulstrasin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 503 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ulstrasin
Konbuyu başlatan Senem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Olur bir aslında ama bebekte bir şey var mı yok mu diye inceleme yapıyorlar her yerini varsa eğer önceden önlem alınıyor annenin haberi oluyor sem bilirsin cnm tercih senin

süreyya çay

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrasonu gitmesek olur mu acaba
kesinlikle git.ben ilk kızımda gitmedim iki böbregı esıt degılmıs dogduktan sonra gaz ıcın gıttıgımde utrasonda farkettıler ılk sordugu detaylı utrasona gırmedınmı haberın yokmuydı oldu.detaylı utrasondada ona gore bılgılendırılıyosun dogunca sık kontrollerını yaprırıyosun.23 haftalık hamileyım 4 gun once gırdım ıkımcı cocuguma plesentanın aşagıda oldugu cıktı.detaylı uyrason cok önemli yaşayan bırı olarak soyluyorum.yanı bı utrasona gırmekten ne kaybedersınkı.kendınede bebegede haksızlık etme

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
kesinlikle git.ben ilk kızımda gitmedim iki böbregı esıt degılmıs dogduktan sonra gaz ıcın gıttıgımde utrasonda farkettıler ılk sordugu detaylı utrasona gırmedınmı haberın yokmuydı oldu.detaylı utrasondada ona gore bılgılendırılıyosun dogunca sık kontrollerını yaprırıyosun.23 haftalık hamileyım 4 gun once gırdım ıkımcı cocuguma plesentanın aşagıda oldugu cıktı.detaylı uyrason cok önemli yaşayan bırı olarak soyluyorum.yanı bı utrasona gırmekten ne kaybedersınkı.kendınede bebegede haksızlık etme
Aynen öyle canım benim o kadar önemli ki yaşayan olarak bnde tavsiye ederim

Senem

Kayıtlı Üye
rank
Tercih meselesi kuzum ben iki gebeliğimde de gitmedim
Gitsekde olumsuz birşey demiyorlar kız komşumun kızında kalbinde ve damarlarında sorun varmis doğumdan sonra kaybetti kadın ve herşeyi yapmış bütün tahlilleri olumsuz birşey dememişler günün geçti zaten 23haftsya girmek uzereyim Allah'tan bir aksilik çıkmaz inşallah hayirlis dua edip gideceğiz artık sanki bir sorun olsa aldiracsgiz oda yok nasip kısmet rabbim saglikli hayırlı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gitsekde olumsuz birşey demiyorlar kız komşumun kızında kalbinde ve damarlarında sorun varmis doğumdan sonra kaybetti kadın ve herşeyi yapmış bütün tahlilleri olumsuz birşey dememişler günün geçti zaten 23haftsya girmek uzereyim Allah'tan bir aksilik çıkmaz inşallah hayirlis dua edip gideceğiz artık sanki bir sorun olsa aldiracsgiz oda yok nasip kısmet rabbim saglikli hayırlı
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar