Detaylı ultrason için özel hastane mi yoksa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Detaylı ultrason için özel hastane mi yoksa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,020 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason için özel hastane mi yoksa
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar detaylı ultrason için özel hastaneye mi gitmeliyim yoksa devlete de gidersem bana bütün bilgileri verirler mi ? Gittiyseniz ücret ne kadar oluyor
Devlet detaylı ultrason bakmıyor zaten hatta bazı özel hastanelerdede yok başka yere gönderiyorlar bende bir buçuk ay önce yaptırdım denizlide çok iyiydi doktor ALLAH razı olsun üçüncüsünede oraya gittim 300 verdik tabi değişiyor 400 de var tahminen 500 gözden çıkarmak lazım çünkü değişiyor yere göre ama bence gitmek lazım buna herşey burda belli oluyor ben ilk çocuğumda hepsini yaptım bunlarda sadece detaylı ultrason yaptırdım tarama testleri yapmadım burda herşey belli oluyor çünkü

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bende nasipse 7 sinde gideceğim hastahaneye kontrole detaylı ultrasonum da gittiğim hastahanede var. Takipli doktorum olayını hastahanedeyse 450 ye yapıyoruz dediler. İzmir deyim canım bende

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Devlet detaylı ultrason bakmıyor zaten hatta bazı özel hastanelerdede yok başka yere gönderiyorlar bende bir buçuk ay önce yaptırdım denizlide çok iyiydi doktor ALLAH razı olsun üçüncüsünede oraya gittim 300 verdik tabi değişiyor 400 de var tahminen 500 gözden çıkarmak lazım çünkü değişiyor yere göre ama bence gitmek lazım buna herşey burda belli oluyor ben ilk çocuğumda hepsini yaptım bunlarda sadece detaylı ultrason yaptırdım tarama testleri yapmadım burda herşey belli oluyor çünkü
İnşallah canım bende baktrabilirim

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep özelde yaptırdım canım son sefer 300e yapıldı 1 2 hafta önce, devlette ki gibi bakmıyor tabi daha uzun daha detaylı bakıyor herşeyi tek tek söylüyor imkanın varsa özele git ha yoksada devlettede bi sıkıntı olup olmadığını öğrenirsin çok bi farkı yok özel ilgi olmuyor sadece
Detaylı ultrason hangi ayda isteniyor ki 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar