Sorum var Detaylı ultrason

• Konbuyu başlatan Züleyhag
  • Toplam 45 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Züleyhag tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,498 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Züleyhag
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Evet gerçekten çok pahalı, ama detaylı ultrason o kadar önemli ki, bu ultrason sayesinde bebeğiniz eğer riskliyse, durumunu önceden öğrenip ona göre tedbir alıp, hayatını kurtarabilirsiniz belki de ,mutlaka yaptırın 🙏 perinatoloJi bakıyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet gerçekten çok pahalı, ama detaylı ultrason o kadar önemli ki, bu ultrason sayesinde bebeğiniz eğer riskliyse, durumunu önceden öğrenip ona göre tedbir alıp, hayatını kurtarabilirsiniz belki de ,mutlaka yaptırın 🙏 perinatoloJi bakıyor
Evvet sana katılıyorum 👍 bn ikinci gebeliğimi tesadüf eseri öyle öğrenmiştim o da nerdeyse 5 aylıktı canım ya ilki iyi diye hiç yaptrmasaydım bebeğimi doğunca hastalığından dolayı 3 günü kaybetseydim öyle daha kötü olurdu acaba bir şey mi bilmeden yaptım diye kendimi suçlardm canım tedbir aldk en azından doğunca ameliyat ettirdik ne yazık ki yine de kaybettim meleğimi 💔 ama en azından bilmeden hastalığını kucağımda öyle olsaydı o daha kötüydü

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Evvet sana katılıyorum 👍 bn ikinci gebeliğimi tesadüf eseri öyle öğrenmiştim o da nerdeyse 5 aylıktı canım ya ilki iyi diye hiç yaptrmasaydım bebeğimi doğunca hastalığından dolayı 3 günü kaybetseydim öyle daha kötü olurdu acaba bir şey mi bilmeden yaptım diye kendimi suçlardm canım tedbir aldk en azından doğunca ameliyat ettirdik ne yazık ki yine de kaybettim meleğimi 💔 ama en azından bilmeden hastalığını kucağımda öyle olsaydı o daha kötüydü
Canım benim Allah sabırlar versin sana, çok üzüldüm 🤲

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar detaylı ultrason yaptırmayan var mı. Normalde ben şehir hastanesine gidiyorum orada randevular dolmuş özelde de çok pahalı
Canım ben yaptırmadım çünkü zamanım geçmişti benim ikili testim iyi çıkmıştı doğurdum şimdi kızım 6 aylık çok şükür bi sıkıntı yok önceki testlerin iyiyse pek sıkıntı çıkmaz bnce

Tüm sayfalar yüklendi.