Sorum var Detaylı ultrason

• Konbuyu başlatan Züleyhag
  • Toplam 45 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Züleyhag tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,473 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Züleyhag
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmıştım İstanbul da 800 liraydı ama sanırım illere ve hastanelere göre fiyat değişiyor yaptırsanız iyi olur bebeğin tüm iç organlarını detaylı şekilde inceleme imkanı oluyor
Kızlar detaylı ultrason yaptırmayan var mı. Normalde ben şehir hastanesine gidiyorum orada randevular dolmuş özelde de çok pahalı

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen orası çok aşırı pahalı cnm doğumda 6.900 cnm
Özeller zaten ticaret hane kuzum devkette yer yok kaldı ki insanlikta yok mecbur özele gidiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcımız olsun canm
Amin amin inşaAllah bunuda doğurup baglatayim diyorum bu pahalılık ta doğurması ayrı bakması ayrı eğitimi ayrı az olsun öz olsun😊

Antalya da 1000 tl sigortali sigortasiz 1200 tl
Anladığım kadarıyla semte göre değişiyor ama genel olarak fiyatlar çok uçuk 🤦🏻‍♀️
aslinda hastahaneler bı doğum kampanyası yapsa varya harika olur ülkece nüfus patlaması yaşarız herkes içinde kalanı doğurur 😅😂🤣

Geçen sene oğlumu bn bursa medicana hastanesinde doğurmuştum muame 310 du sezeryan ise 8 bin TL ve 9.000 TL arasydi ama özelin de özeli herşeyi pahalıydı ama yemek dağıtanlar bile garson kıyafeti ile kapıyı çalıp oda servisi müsait msnz diye soruyordu bayağı şık güzel konforluydu ama o zmna göre o fiyatlar phalydi nst kan Corona testine 750 vermiştim canım

Pardon muayene 310 TL idi canim
Valla bende özelde doğum yaptım 1 yıl olacak ekstra pek birşey görmedim ne yalan söyliyim zaten otel Hizmeti beklemiyoruz da yani bu fiyatlarada 1hafta tatil yapılır herhalde orta halli bir yerde🤣😂😅

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Özeller zaten ticaret hane kuzum devkette yer yok kaldı ki insanlikta yok mecbur özele gidiyoruz

Amin amin inşaAllah bunuda doğurup baglatayim diyorum bu pahalılık ta doğurması ayrı bakması ayrı eğitimi ayrı az olsun öz olsun😊

Anladığım kadarıyla semte göre değişiyor ama genel olarak fiyatlar çok uçuk 🤦🏻‍♀️
aslinda hastahaneler bı doğum kampanyası yapsa varya harika olur ülkece nüfus patlaması yaşarız herkes içinde kalanı doğurur 😅😂🤣

Valla bende özelde doğum yaptım 1 yıl olacak ekstra pek birşey görmedim ne yalan söyliyim zaten otel Hizmeti beklemiyoruz da yani bu fiyatlarada 1hafta tatil yapılır herhalde orta halli bir yerde🤣😂😅
Aynen öyle canım ama orası bildiğin hastahane değil en lux otel de kalıyor gibi hissettiriyordu aldıkları parayı fazlasıyla yani karşıladılar canım gerçekten

Üzgünüm bnde değil doktrm ocaktan sonrası hastahne fiyatları da artacak dedi kızlar vAlla

Aynen öyle canım ama orası bildiğin hastahane değil en lux otel de kalıyor gibi hissettiriyordu aldıkları parayı fazlasıyla yani karşıladılar canım gerçekten

Üzgünüm bnde değil doktrm ocaktan sonrası hastahne fiyatları da artacak dedi kızlar vAlla
Evet yılbaşında zam geliyor ben geçen yıl 1 gün farkla ekonomik doğum yaptım. 😂

Z

Züleyhag

Guest
Normalde şehir hastanesine gidiyorum zaten ama biraz geç muayene ye gittiğim için sıra dolmuş yani veriyorlar aslında ama bnm günüm geçiyor. Ben Bursa'da yaşıyorum. Bakalım 800 tl ye Doruk hastanesi nden randevu aldık. Ama gene bi üniversitesi ye bakicam olmadı ozeldekini iptal ettiricez. Çok pahalı yazık ya

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Daha duuurrr bu seneki var bide 7 sene durdum 😂 şimdi peş peşe geliyorlar 😂 acısıni çıkarıyorum 😂😂😂
Hayırlı olsun canimm aynen öyle olmuş gerçekten 😀😀😀😀

Daha duuurrr bu seneki var bide 7 sene durdum 😂 şimdi peş peşe geliyorlar 😂 acısıni çıkarıyorum 😂😂😂
Bu 3 oluyor cnim o zman

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar