Sorum var Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melike99 tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 342 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Melike99
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Melike99

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar ben şuan 21+4 günlük gebeyim detaylı ultrasona giricem ama 21 mayısta randevu bulabildim ultrason için geç olur mu lütfen bilgi verebilir misiniz?

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar ben şuan 21+4 günlük gebeyim detaylı ultrasona giricem ama 21 mayısta randevu bulabildim ultrason için geç olur mu lütfen bilgi verebilir misiniz?
Canım ben 23. Haftada detaylı ultrasona girdim özel hastanede doktorum geç kaldığını soyledi bebek büyüdüğü için 20.21. Haftalarda bakliyormus bende kalbini göremedi donmeyede başlıyorlar ya o yüzden gidebilirsen erken git

Melike99

Kayıtlı Üye
rank
25 haftalık oluyor randevu tarihine kadar tabiki sen bilirsin ben başımdan geçeni anlattım
Teşekkür ederim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmaz canm zamanı zaten 23 25 haftalarda
Teşekkürler 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmaz canm zamanı zaten 23 25 haftalarda
Teşekkürler 😊
O sorun değil canım bana 27. Haftada yapıldı doktorumun kendisi verdi haftayı düşün ben 24 de gittim 27 de gel öyle yapalım demişlerdi
Teşekkür ederim 😊

Tüm sayfalar yüklendi.