Detayli ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Detayli ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detayli ultrason
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Türkiye'deki doktorlar bilgi olarak cidden iyi olduklarini dusunuyorum. Ama hastaneleri bilemiyorum. Nesela devlet hastanesi burda. İnan ordaki ozelden daha ozel. İki kisilik oda tv banyo wc yemek seceneklerini ayarlamana gore gunde 3 ogun yemek odana ve surekli hemsire kontrolu vs vs. 🤷🏻 Bskalim ama dogum nasil gececek🙈🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok cok tsk ederim tatlis anneler cok sagolun. Yarin guzel haberlerle yazmayi umut ediyorum😍🥳🥳

Kizlar simdi gelsim eve. Cok uzun sürdü. Çünkü benim bal civcivim arkasını dönmüştü 😁🤭 yüzünü dönsün diye cok ugrastik. Ama çok şükür hersey yolundaymis ve kizimiz olacakmis🐥🐣🐥🐣🤗🤗

Kizlar simdi gelsim eve. Cok uzun sürdü. Çünkü benim bal civcivim arkasını dönmüştü 😁🤭 yüzünü dönsün diye cok ugrastik. Ama çok şükür hersey yolundaymis ve kizimiz olacakmis🐥🐣🐥🐣🤗🤗

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar