Detaylı ultrasonda neler yapılıyor kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Detaylı ultrasonda neler yapılıyor kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,228 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrasonda neler yapılıyor kızlar
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bizim burda sadece 3 yerde özel de var perinatoloji 😔 onlar da belli zamanlar da geliyor randevu bulmak zor o yüzden İstanbuldan randevu aldım
Neresi ki orası 🙄 burada kadın doğum ve çocuk hastanesi var kadın doğum ve çocuk hakkında her bölüm var sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

21 +1 oluyor gözükür herhalde canım benim ki dimi

Devlette ücretsiz mi :)
Evet ücretsiz burada kadın doğum ve çocuk hastanesi var oraya gidiyorum doktorum çok harika birisi seviyorum randevu bulmakta da zorlanmıyorum 🤗🤗🧿☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cuma günü randevum var özelde yaptırıyorum 800 TL falan demişti eşim oradaki eczanede çalıştığı için dr tanıyormuş indirim yaptıracak ama yani neden bu kadar cok neler yapılıyor kan vs alıp bişi yapıyorlar mı
20+6
Cnm ben devlette yaptırdım ücretsiz .. perinatilojiye randevu al ordan görün istersen.. detaylı ultrasyonda ultrasyonda bebeği inceliyor sıkıntı var mı yok mu diye uuzn bi süre bebek inceleniyor kan felan vermiyorusn

Neresi ki orası 🙄 burada kadın doğum ve çocuk hastanesi var kadın doğum ve çocuk hakkında her bölüm var sanırım

Evet ücretsiz burada kadın doğum ve çocuk hastanesi var oraya gidiyorum doktorum çok harika birisi seviyorum randevu bulmakta da zorlanmıyorum 🤗🤗🧿☺️
Benim doktorum da cok şirin 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Cuma günü randevum var özelde yaptırıyorum 800 TL falan demişti eşim oradaki eczanede çalıştığı için dr tanıyormuş indirim yaptıracak ama yani neden bu kadar cok neler yapılıyor kan vs alıp bişi yapıyorlar mı
20+6
Bende giricem 8 Nisan'da benim randevum devlette giricem 😊 bende çok merak ediyorum acaba ne yapacaklar diye ama duyduğuma göre detaylı organ taramasıymış yani bebeğin herşeyine bakılıyor canım 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar