Sorum var Devlette sezeryan doğum ücreti

• Konbuyu başlatan Amine emin
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine emin tarafından oluşturulan Devlette sezeryan doğum ücreti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlette sezeryan doğum ücreti
Konbuyu başlatan Amine emin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Amine emin

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Sgk olmadan devlet hastanesinde sezaryen doğum fiyati nedir bilen varmı. Yada acaba ücretli mi oluyor. Bilgisi olan yardimci olabilir mi. Bebeğim ters olduğu için 2 haftaya dönmezse doktor sezaryen olacağını söyledi.
Sgk yoksa ücret ödersin diye biliyorum Allah yardımcın olsun inşallah döner bebegin

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Sgk olmadan devlet hastanesinde sezaryen doğum fiyati nedir bilen varmı. Yada acaba ücretli mi oluyor. Bilgisi olan yardimci olabilir mi. Bebeğim ters olduğu için 2 haftaya dönmezse doktor sezaryen olacağını söyledi.
Kuzum hangi ilde oturuyorsun bilmiyorum ama.benimde eşimin SSK sı yok ama ben arastrdm bana para ödenmediğini söylediler hatta şuan ben tedavi altındayım SSK yok bişey yok 1 TL bile cebimden para çıkmadı analık hakiki diye bişey var devlet ztn gebelerin muane vs vs ücretlerini karşılıyor sende bir araştır istersen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum SGK yoksa eğer yeşil kart çıkart bence hiç ücret odemezsin hem

A

Amine emin

Guest
Kuzum hangi ilde oturuyorsun bilmiyorum ama.benimde eşimin SSK sı yok ama ben arastrdm bana para ödenmediğini söylediler hatta şuan ben tedavi altındayım SSK yok bişey yok 1 TL bile cebimden para çıkmadı analık hakiki diye bişey var devlet ztn gebelerin muane vs vs ücretlerini karşılıyor sende bir araştır istersen
Ankara'dayım canım. Kontrollerimde evet analık halinden yararlaniyorum ama sezaryen bi nevi ameliyat olduğu için düşündüm. Araştıryorum bakalm teşekkürler😊

A

Amine emin

Guest
Ankara'dayım canım. Kontrollerimde evet analık halinden yararlaniyorum ama sezaryen bi nevi ameliyat olduğu için düşündüm. Araştıryorum bakalm teşekkürler😊
Kuzum SGK yoksa eğer yeşil kart çıkart bence hiç ücret odemezsin hem
oda olabilir canım. Onuda araştırmak lazım. Teşekkürler

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim çünkü aynı soruyu bende daha önce burdan sormustm bazıları ödüyorsun dedi bazıları ücretsiz dedi kafam karıştı arstrdm

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Banada aynısını demişlerdi 3 güne döndü onu Rabbim bilirim tabi hayırlısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar