Diger sohbet postu çöktü buraya gelin🙈🙈🙈🤣🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Diger sohbet postu çöktü buraya gelin🙈🙈🙈🤣🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,918 kez görüntülenmiş, 199 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Diger sohbet postu çöktü buraya gelin🙈🙈🙈🤣🤣🤣
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyiyim elhamdülillah ☺️ sipa uyumadan anneannesine getirdim orada uyuttum ☺️ uyansin diye dort gozle bekliyor anneannesi 🤩🤩
Sen neler yapiyorsun?
Ay nasıl güzel keşke benim de annem yanımda olsaydı ben de gitseydim bir nefes alsaydım😔😔😔
İyiyim elhamdülillah ☺️ sipa uyumadan anneannesine getirdim orada uyuttum ☺️ uyansin diye dort gozle bekliyor anneannesi 🤩🤩
Sen neler yapiyorsun?
Ben de ne yapayım kuzum evleri falan süpürdüm sildim laren hanıma çorbasını yaptım daha yeni oturdum Tabii oturmak sayılırsa ütüm var bir sürü💃💃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tuvalet eğitimi nasıl gidiyor kuzum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen kuzum yazdı antibiyotik verdi Salgın varmış boğazları çok kötü şişmiş Diğer ilaçlar da evde vardı zaten Ventolin havasını kullanmaya devam etsin dedi

Ay nasıl güzel keşke benim de annem yanımda olsaydı ben de gitseydim bir nefes alsaydım😔😔😔
Çok geçmiş olsun kuzum ya canımsın 😍 acil şifalar kıyamam paşaya salgın bu sene hiç bitmedi

Aynen Allah yardım edeee😂😂😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben de ne yapayım kuzum evleri falan süpürdüm sildim laren hanıma çorbasını yaptım daha yeni oturdum Tabii oturmak sayılırsa ütüm var bir sürü💃💃

Canım işler bitmezki tam oturuyorum makinada çamaşır yada düzeltmem gereken bulaşıklar aklıma geliyo yada ütü 🤦bitmezki ev işleri Allah kolaylık versin inşallah canım 🥴

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok geçmiş olsun kuzum ya canımsın 😍 acil şifalar kıyamam paşaya salgın bu sene hiç bitmedi

Aynen Allah yardım edeee😂😂😂😂
Allah razı olsun kuzum benim aynen ya vallahi hastalık bitmiyor Her gün yenisi ekleniyor

Canım işler bitmezki tam oturuyorum makinada çamaşır yada düzeltmem gereken bulaşıklar aklıma geliyo yada ütü 🤦bitmezki ev işleri Allah kolaylık versin inşallah canım 🥴
Yok Bitmiyor bitmiyor sadece oturduğum süre zarfılarını sallarken

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum yazdı antibiyotik verdi Salgın varmış boğazları çok kötü şişmiş Diğer ilaçlar da evde vardı zaten Ventolin havasını kullanmaya devam etsin dedi

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah tez zamanda toparlar kuzucuk😘😘🤲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Çok zor canım ya goturdugumde yapiyo çişini ama getirdiğimde başka bı ise gittiğim gibi bakıyorum altını ıslatmis🤦🤦yani ful onunla ilgilenmem lazım ama öylede nasıl olacakki küçük bebek var ev işleri temizlik yemek derken🤷 Zor olacak anlaşılan

Keşkeee benimde olsaydi annem yanımda 🥴🥴

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Allah razi olsun birtanem 💞

💞💞💞

💞💞💞
Sen.napiypsun nasilsin