Sorum var Dikiş açılması

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 36 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Dikiş açılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikiş açılması
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

Ays123

Guest
Kuzum sen yinede bir doktora gözük . Eğer çok ciddi değilse dikiş atmazlar belki

Pazartesi gideceğim doktora canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman mutlaka doktora git canım

Pazartesi gideceğim canım kontrolüm var zaten

O zaman mutlaka doktora git canım

Canım bende de olmuştu hemen doktora gittim korkuyla batikon sür düzenli bir de dikkat et enfeksiyon kapma ora da kaynar yapışır merak etme demişti ama tabi doktor da görsün

Pazartesi gideceğim canım inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Pazartesi gideceğim doktora canım

Pazartesi gideceğim canım inşallah
Tamam kuzum bizede haber verirsin

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ahahhaha ben hala öğleyim kız 😂😂 bugün durduk yere midem şişti. Yemek yesem de yemesem de şişiyor anlamadım . Bulantı oluyor mu peki
Aynen ya sorma bulantı zaten mutlaka günde bi kere kusuyodum sanki alışkanlık olmuş gibi çok şükür 3 4 gündür kusma yok ama budefada mide beni mafediyo bide arada sırt ağrısı bilmiyorum canm ya biri bitiyo biri başlıyo anlamadım😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen ya sorma bulantı zaten mutlaka günde bi kere kusuyodum sanki alışkanlık olmuş gibi çok şükür 3 4 gündür kusma yok ama budefada mide beni mafediyo bide arada sırt ağrısı bilmiyorum canm ya biri bitiyo biri başlıyo anlamadım😊
Ayy mide ağrısı şişkinliği olunca maden suyu iç bana çok iyi geliyor. Sırt ağrısı normal kuzum . Mide bulantısı inşallah böyle devam eder ben 20 haftaya kadar istifar etmekten ölmüştüm resmen 🤦🏻‍♀️

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ayy mide ağrısı şişkinliği olunca maden suyu iç bana çok iyi geliyor. Sırt ağrısı normal kuzum . Mide bulantısı inşallah böyle devam eder ben 20 haftaya kadar istifar etmekten ölmüştüm resmen 🤦🏻‍♀️
Aynen içiyorum zaten maden suyu oda olmazsa ölecem bide mide şurubum var yemekten sonra alıyorum oda iyi geliyo ay bu halimede şükür evimi karartmıştım mutfağa zaten hiç giremiyodum çoluk çoçuk mafolduk ne yemekti ne bişey evimde su bile içemiyodum 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen içiyorum zaten maden suyu oda olmazsa ölecem bide mide şurubum var yemekten sonra alıyorum oda iyi geliyo ay bu halimede şükür evimi karartmıştım mutfağa zaten hiç giremiyodum çoluk çoçuk mafolduk ne yemekti ne bişey evimde su bile içemiyodum 😂
Ahahaha ay allahtan ben mutfaktan tiksinmedim bu seferkin de 😂😂. Sadece aşırı mide bulantısı olurdu yemekten .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ay iyiki tiksinmemişsin çok zor benim her üçüde aynı hamileliklerim çok zor geçiyo eşimden bile tiksiniyorum düşün artık bı tek bnmi böyleyim acaba 😂
Oğlumda bende böyleydim ama kızım da sadece mide bulantısı oluyordu oğlumda eşimin kokusundan bile rahatsız olurdum düşün 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.