Dikişler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Dikişler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,015 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikişler
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 14 gün önce normal doğum yaptım ama bu epizyotomi dikişlerim 2 hafta oldu hala düşmedi kontrole de gitmedim doğrusu bu konuda bilgisi olan var mı acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 14 gün önce normal doğum yaptım ama bu epizyotomi dikişlerim 2 hafta oldu hala düşmedi kontrole de gitmedim doğrusu bu konuda bilgisi olan var mı acaba
Canım anca düşer daha merak etme. Ben iki doğumumdan sonra da hiç gitmedim muayeneye kendi kendine düştü dikişler, iyileşti zaten. İlkinde hiç yerimde durmadığımdan oldu sanırım ama dikişler atmaya yakın çok ağrım olmuştu sonra oda geçti ikincide de hiç hissetmedim bile kendi kendine iyileşti

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Doktor 1 hafta dedi korktum doğumdan hemen sonra ayaklandım hiç yatmadım sanırım yordum çoğu kişi bu şekilde yorumladı bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım anca düşer daha merak etme. Ben iki doğumumdan sonra da hiç gitmedim muayeneye kendi kendine düştü dikişler, iyileşti zaten. İlkinde hiç yerimde durmadığımdan oldu sanırım ama dikişler atmaya yakın çok ağrım olmuştu sonra oda geçti ikincide de hiç hissetmedim bile kendi kendine iyileşti
İçteki dikişim de ağrı var doğrusu yanma var düşüyor mudur dersin çok rahatsız ediyor beni artık.

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal dogum dıye her işin altına gırme can candan ayrılıyor illaki vucüd yorgun Bi düzene gırene kadar dikkat etmek zorundasın vakıt buldukça otur dinlen sonra agrısı olursa sen çekersin kimse degil

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doktor 1 hafta dedi korktum doğumdan hemen sonra ayaklandım hiç yatmadım sanırım yordum çoğu kişi bu şekilde yorumladı bilmiyorum

İçteki dikişim de ağrı var doğrusu yanma var düşüyor mudur dersin çok rahatsız ediyor beni artık.
Aynen canım ondan olabilir bende öyleydim ilk oğlanda doğumdan çıktım tekerlekli sandalyeye oturttular kalkmak istiyorum ben odaya kendim giderim dedim o denli iyiydim izin vermediler tabi, hastaneden çıktığım gibi 5 6 saat yol gittim ne yattım ne yerimde durdum ama o dikişlerin düşeceği zaman canımı çekiyorlardı sanki öyle bi ağrı oldu sebebi hiç yatmamış olmam diye düşündüm hep. İkincide de yatmadım ama daha dikkatli oldum dikişlerin nasıl düştüğünü anlamadım bile. Düşmeye başladıysa ondandır büyük ihtimalle canım ağrı kötüysen yine bi dra görün istersen

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal dogum dıye her işin altına gırme can candan ayrılıyor illaki vucüd yorgun Bi düzene gırene kadar dikkat etmek zorundasın vakıt buldukça otur dinlen sonra agrısı olursa sen çekersin kimse degil
Tepe de kaynana olunca mecbur ayaklanıyorsn kendim için bir bardak su alamiyordum yemeği ayakta yerdim yine de inanmadı sancım olduğuna kızın canı yanıyor diyenlere de hep ne sancısı olacak normal yapmış doğumu sancısı olmaz diyordu bende ona minnet etmemek için kalktım zorundaydım yanii. Sorsan hakkımı helal eder miyim die de asla asla asla Allah'ın dan bulsun.

Aynen canım ondan olabilir bende öyleydim ilk oğlanda doğumdan çıktım tekerlekli sandalyeye oturttular kalkmak istiyorum ben odaya kendim giderim dedim o denli iyiydim izin vermediler tabi, hastaneden çıktığım gibi 5 6 saat yol gittim ne yattım ne yerimde durdum ama o dikişlerin düşeceği zaman canımı çekiyorlardı sanki öyle bi ağrı oldu sebebi hiç yatmamış olmam diye düşündüm hep. İkincide de yatmadım ama daha dikkatli oldum dikişlerin nasıl düştüğünü anlamadım bile. Düşmeye başladıysa ondandır büyük ihtimalle canım ağrı kötüysen yine bi dra görün istersen
Sanırım düşecek die o zaman bu ağrı 18 gün olacak çünkü

Bnm de biraz geç düştü 1 aydan fazla oldu galiba ama zaten tek tek düşüyor
Ne bileyim doktor bir hafta on gün içinde düşer diyince e bu kadar uzun sürmesi de korkuttu. Umarım dediğin gibi düşer

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım düşecek die o zaman bu ağrı 18 gün olacak çünkü

Ne bileyim doktor bir hafta on gün içinde düşer diyince e bu kadar uzun sürmesi de korkuttu. Umarım dediğin gibi düşer
Olabilir canım büyük ihtimalle öyledir de ama dikkat et yine kötü olursan görün bi dra farklı bişey de olabilir sonuçta

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Zaten kaynamaya ayıp olmasın dıye dıye, hasta olsan bile yalancı durumuna düştük Ay valla ben yürüyemiyordum hastanelik olana kadar yıne İnanmadı yani dıyecegım o ki kurban et ye iç kımseyı ilgilendirmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar