Sorum var Dikişlerim açıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe44 tarafından oluşturulan Dikişlerim açıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,509 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikişlerim açıldı
Konbuyu başlatan Ayşe44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayşe44

Kayıtlı Üye
rank
Benim dikişler daha düşmedi canım normal doğum 15 gün oldu. Bi şey soracağım dikişlerin açıldığını nasıl anladın canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim dikişler daha düşmedi canım normal doğum 15 gün oldu. Bi şey soracağım dikişlerin açıldığını nasıl anladın canım
Pansuman yaparken farkettim açılma vardı 1.5 cm dedi doktor hatta doğumhane de cani bir doktora denk geldim uyuşturmadan 3 4 dikiş attı sonra dikiş tutmadı tekrar dikiş attı neler çekiyorum kaç gündür bebeğimi bile kucağıma alamıyorum 🥺

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta önce normal doğum yaptım hanımlar ama dikişlerimde açılma oldu yeniden dikiş atıldı nelere dikkat etmem gerekiyor ilk bebeğim çok ağrım var yardımcı olur musunuz

Dikişler ne zaman düşer tam olarak ne zaman biter bu süreç bilgisi olan var mı
Geçmiş olsun cnm dikislerin açıldığını nasıl anladın bende 6 gün önce normal doğum yaptım banada dikiş atıldı bebeğim kuvezde onu emzirmeye falan gidiyorum sürekli otur ayaktayım

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta önce normal doğum yaptım hanımlar ama dikişlerimde açılma oldu yeniden dikiş atıldı nelere dikkat etmem gerekiyor ilk bebeğim çok ağrım var yardımcı olur musunuz

Allah sabır ve güç versin canım ben 30 güne kadar patikon kullandım lavabo sonrası ve benimde dikişlerim açılmıştı tekrar dikilmesi o şekilde 30 gün çektim 50 gün geçti hemen hemen 1 haftadır iyiyim dediğin gibi Allah güç ve sabır versin çok zor geçmiş olsun kuzum evladinda hayırlı olsun sağlıkla huzurla büyütürsün inşallah 🤲🏻🥰🌹

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Geçmiş olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.