Dikişlerim şişti 😪😪😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Dikişlerim şişti 😪😪😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 864 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikişlerim şişti 😪😪😪
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berrazümra

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
4 gun oldu Dikişlerim şişti bebegimde sarılık olmuş bu sogukta hastanede ev arasinda mekik dokuyorum cok zor moral olarak bittim ben napacam

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin canım sarilik her bebekte olan birşey bol bol emzir güneş gören odada uyut 4 güne geçer inşallah dikislerine de dikkat et
Sagol canim Uyanmiyor surekli uyuyor göğüslerim şişti agriyor bir yandanda dikişlerim şişmiş hareket edemiyorum bir haftadır uykusuzum 😔😔

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
4 gun oldu Dikişlerim şişti bebegimde sarılık olmuş bu sogukta hastanede ev arasinda mekik dokuyorum cok zor moral olarak bittim ben napacam
Oy oy geçmiş olsun cnm dikişlerine dikkat et sarılık her bebekte var dikkat et oranı yükselmesin bol bol emzir annesi Allahım ikinize de şifa versin 🤲

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canım altını ac sureklı uyanıyor o zaman sık sık emzir 2 saatti gecırme emzırdıkten sonra sutunu sag kasıkla akıt agzına gecer ınsallah sarılıgı goguslerine sıcak kompres uygula sıcak havlu veya dus al alttan sutten masaj yaparak sık goguslerini emzırdıkten sonra kalanı sagabılırsın

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Oy oy geçmiş olsun cnm dikişlerine dikkat et sarılık her bebekte var dikkat et oranı yükselmesin bol bol emzir annesi Allahım ikinize de şifa versin 🤲
Sag ol canim Dikişler için ne önerirsin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendimi gördüm bi an için ilk doğumum da öyle olmuştum çok geçmiş olsun canım
Sag ol canim 😔

Sag ol canim 😔
Gecmıs olsun canım altını ac sureklı uyanıyor o zaman sık sık emzir 2 saatti gecırme emzırdıkten sonra sutunu sag kasıkla akıt agzına gecer ınsallah sarılıgı goguslerine sıcak kompres uygula sıcak havlu veya dus al alttan sutten masaj yaparak sık goguslerini emzırdıkten sonra kalanı sagabılırsın
Sütümü saklama imkanım yok ellede çok zor oluyor peceteye akitiyorum bebegim icmiyor diye icim parcalaniyor

Sag ol canim 😔
Sütümü saklama imkanım yok ellede çok zor oluyor peceteye akitiyorum bebegim icmiyor diye icim parcalaniyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek kucuk oldugu İcin zaten azıcık sutle doyar basta cok gelir sutun Manuel pompalar var eczanede elle sıkılan onlardan al sag yoksa tıkanır gogsun ve ne yap ne et emzir bebegıni sarılıgı gecsın yoksa kuveze alırlar daha zor olur

Tüm sayfalar yüklendi.