Dil ve dudak bağı😔

• Konbuyu başlatan NurAzra
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde NurAzra tarafından oluşturulan Dil ve dudak bağı😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,026 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dil ve dudak bağı😔
Konbuyu başlatan NurAzra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar,1 aylık bebeğimde dil ve dudak bağı var doktor ameliyatla almak lazım dedi yaptıran oldu mu hiç süreç nasıl oluyor ne gibi sıkıntıları oluyor ameliyatın.
Üzülme canım geçmiş olsun. çözümü olan bir durum Küçük bir ameliyat bebeğin küçükken yapılması önemli

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar,1 aylık bebeğimde dil ve dudak bağı var doktor ameliyatla almak lazım dedi yaptıran oldu mu hiç süreç nasıl oluyor ne gibi sıkıntıları oluyor ameliyatın.
Benim görümcemjn iki çocuğunda vardı ameliyat oldu ama diğerinde biraz daha var büyünce yapacaklarmisyapacaklarmis

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun kuzum bildiğim kadarı ile ufak bir operasyon

C

Cccc

Guest
Dil bağı benim oglan da vardı. Tırnak kesme işlemi gibi cok pratik bir şekilde minik makasla kesti kulağımı tikamistim sesi duymayim diyi aglamadi bile .doktor bukadr basitişte dedi.😊👍🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
GGeçmiş olsun canım ufak bir işlem dil.bagi benim arkadaşımin ogkun da vardı 1 buçuk aylıktı ufak.bir operasyon dikiş feln yok dedi sadece ordan geçen ip gibi damarı kesmisler korkulacak bir durum yok içini ferah tut kuzum rabbim beter hastalıklardan korusun🤲🙏

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
gecmıs olsun canım nasıl fark ettim benımde bebegım 1aylık ama bır turlu bu dil ve dudak bağının ne oldugunu anlamadım ilk bebegım nasıl anlarım acaba açıklarmısın canım bana sana zahmet

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar