Dis agrisi nolur yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Dis agrisi nolur yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dis agrisi nolur yardim edin
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begümm

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acilll dış ağrısına ne iyi gelir evde ne denediysem olmadı en etkili anında geçiren ne yapabilirim yardım edin lütfen

Ben buz koyuyordum ama sende olurmu bilmiyorum iyi geliyordu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acilll dış ağrısına ne iyi gelir evde ne denediysem olmadı en etkili anında geçiren ne yapabilirim yardım edin lütfen
Cnm ya eczaneden karanfil yağı alıp pamuğa döküp kullan yada sarımsak bi diş ez azcık tuz azcık sirke azcık bal krem kıvamına gelecek şekilde karıştır ağrıyan dişin üzerine koyup 20 dk bekle acayip yakıyo ama agrısını alıyo ben aylardır cekiyorum gittiğim doktorlar işlem de yapmıyo Allah yardımcın olsun

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ağrı öyle bi varki yemek yerken unutup o tarafla yediğim an beynim patlamış gibi oluyor öyle bi ağrı ki sıcak içiyorum olmuyor soğuk olmuyor ne yaparsam geçmedi gargara etki etmiyor fırçalamak etki etmiyor 9 hafta kadar bi zamanım kaldı sabrediyim diyorum ama nasıl yapcam bilmiyorum

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Tek benimmi agriyo diyodum şuan bile dişimin ağrısı başıma vuruyo beynim zongluyo 2 gün önce gecmisti yine başladı ilk hamileliğimde de olmuştu geçmiş olsun bize 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.