Sorum var Diş ağrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Diş ağrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 311 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrisi
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

rabia2712

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar canlarim bana akil verin iki gündür dişim ağriyor kulaklarima veriyor ağriyi diş doktoruna gitsem olurmu artik dayanamiyorum acindan 😩
Merhaba benimde dişim son 1aydir çok kötüydü bazen dayanamıyordum biraz karanfil iyi geldi önerebilirim ağrıyan disinizin üzerine basın ama geçici çözüm oluyor ben doğum doktorumdan imzalı kağıt alıp diş hastanesine gittim ertelemeden biran önce gitmelisiniz ama eğer lokal anestezi altında yapılacaksa disiniz her doktor bunu kabul etmiyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Qizlar canlarim bana akil verin iki gündür dişim ağriyor kulaklarima veriyor ağriyi diş doktoruna gitsem olurmu artik dayanamiyorum acindan 😩
Diş agrisi cok.zor canim doktoruna git ordan da seni diş doktoruna gönderirler ve hic yoktan gebelikte kullanilan antibiotik verirler

.

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzum doktoruna gorun
Sagol canim 3 gün sonra randuvum var doktora
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diş agrisi cok.zor canim doktoruna git ordan da seni diş doktoruna gönderirler ve hic yoktan gebelikte kullanilan antibiotik verirler

.
Asenacim öyle kötüki başqa ülkede dil bilmiyorsun öyle yaşamaq o yüzden kalıyorum öyle

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sagol canim 3 gün sonra randuvum var doktora
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Asenacim öyle kötüki başqa ülkede dil bilmiyorsun öyle yaşamaq o yüzden kalıyorum öyle
Kiyamam canim yaa gerçekten zordur eminim Rabbim yardim etsin iş icin mi ordasiniz nerdeydin tam.olarak kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.