Diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busraahmet tarafından oluşturulan Diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,617 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrısı
Konbuyu başlatan Busraahmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ya 17 haftalık hamileyim 20lik dişim çıkıyor ve inanılmaz ağrı veriyor haliyle ilacda kullanamıyorum tavsiyeniz var mı ne geçirir bu sanciyi

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ya 17 haftalık hamileyim 20lik dişim çıkıyor ve inanılmaz ağrı veriyor haliyle ilacda kullanamıyorum tavsiyeniz var mı ne geçirir bu sanciyi
Ben yarım çay bardağı suya 1 çay kaşığı tuz atıp gargara yapıyorum doktor bana öyle dedi bende işe yarıyo sizde yararmı bilmiyorum

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bende ne çektim diş, ağrısından ama çok şükür geçti pamuga karanfil yağı damlatıp agrıyan bölgeye koy anında etki ediyo hemen uyuşturuyor orayı zararı yok bana da doktorum demişti bir de parol içebilirsin sıkıntı olmuyor tabii çok abartmamak şartı ile

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bende ne çektim diş, ağrısından ama çok şükür geçti pamuga karanfil yağı damlatıp agrıyan bölgeye koy anında etki ediyo hemen uyuşturuyor orayı zararı yok bana da doktorum demişti bir de parol içebilirsin sıkıntı olmuyor tabii çok abartmamak şartı ile
Benim dusuk riskim var icsem bi sorun olur mu

Tuba küntaş

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni konuyu açtım geçenlerde inanilmaz bir agriydi 10 gün ac kaldim ilac alamadim resmen kaynim karanfil yağı aldi bende tuz karbonat ve limondan gargara yaptim iki gün icinde agri yok oldu cok şükür fircalamayi ihmal etmeyin cok geçmiş olsun

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Ayy Allah yardımcın olsun daha yeni atlattım. Bi başında bide şimdi ağrıdı ama öyle Bi ağrı olamaz şimdi ağrıyan 20likti. Doktorum antbyotşk ve ağrı kesici iç hiç problem Olmaz dedi. Hiç çekme Bi Dr gözük geçmiyor çünkü

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Ayy Allah yardımcın olsun daha yeni atlattım. Bi başında bide şimdi ağrıdı ama öyle Bi ağrı olamaz şimdi ağrıyan 20likti. Doktorum antbyotşk ve ağrı kesici iç hiç problem Olmaz dedi. Hiç çekme Bi Dr gözük geçmiyor çünküAll

Ayy Allah yardımcın olsun daha yeni atlattım. Bi başında bide şimdi ağrıdı ama öyle Bi ağrı olamaz şimdi ağrıyan 20likti. Doktorum antbyotşk ve ağrı kesici iç hiç problem Olmaz dedi. Hiç çekme Bi Dr gözük geçmiyor çünkü
Allah razı olsun gerçekten çok kötü konuşamıyorum bile olmazsa doktora gidicem evet

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar