Diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busraahmet tarafından oluşturulan Diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,624 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrısı
Konbuyu başlatan Busraahmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni konuyu açtım geçenlerde inanilmaz bir agriydi 10 gün ac kaldim ilac alamadim resmen kaynim karanfil yağı aldi bende tuz karbonat ve limondan gargara yaptim iki gün icinde agri yok oldu cok şükür fircalamayi ihmal etmeyin cok geçmiş olsun
Teşekkür ederim çok sağolun umarım geçer ya sürekli gargara yapıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni sorun bende de var hamilelik te cok zor dis agrisi dolgum hava aliyor sanirim tuzlu su gargara dis fircalama geciriyor ama gececi
Aynen öyle yapıyorum ama 1 2 saat sonra tekrardan başlıyor Allah yardımcımiz olsun hepimizin de

Bsrylmnc

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ya 17 haftalık hamileyim 20lik dişim çıkıyor ve inanılmaz ağrı veriyor haliyle ilacda kullanamıyorum tavsiyeniz var mı ne geçirir bu sanciyi
Bende 34+2 günlük hamileyim dişim ağrıyor sirkeli suyla gargara yapıyorum ve bugün öğrendim bı parca pamuğa 5damla kekik yağı damlatıp ağrıyan dişime koydum çok keskin bı yağ dudağıniza degdirmeyin deneyenler

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Ay
Merhabalar ya 17 haftalık hamileyim 20lik dişim çıkıyor ve inanılmaz ağrı veriyor haliyle ilacda kullanamıyorum tavsiyeniz var mı ne geçirir bu sanciyi
Ay canım bende 19 haftalık hamileyim o kadar ağrı varki diste anlatamam ya çekilemez bir ağrı biraz hafifletsin diye tuzlu şutla gargara yap canım rahatlatıyor biraz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım sarımsak ezip koyabilirsin, tuzlu suyla gargara yapabilirsin, pek etkisi olmuyor ama parol atabilirsin, ben 16.haftada drumun izniyle çekim yaptırdım ama seninki daha yeni çıkıyormuş drunla görüş izin verirse görün bi diş druna istersen geçmiş olsun

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Ayni sorun bende de var hamilelik te cok zor dis agrisi dolgum hava aliyor sanirim tuzlu su gargara dis fircalama geciriyor ama gececi
Aynen öyle yapıyorum ama 1 2 saat sonra tekrardan başlıyor Allah yardımcımiz olsun hepimizin de
Parol iç durduruyo bnde geçen 20 lik dişim çıktı ağrı kesici ile durdu

Canım sarımsak ezip koyabilirsin, tuzlu suyla gargara yapabilirsin, pek etkisi olmuyor ama parol atabilirsin, ben 16.haftada drumun izniyle çekim yaptırdım ama seninki daha yeni çıkıyormuş drunla görüş izin verirse görün bi diş druna istersen geçmiş olsun
Teşekkür ederim doktoruma soyliycem umarım bı çaresi bulunur yoksa katlanılir gibi değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar