Diş çıkarma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Diş çıkarma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 812 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çıkarma
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Biz 2.3 ay önce başlamıştı sıkıntılar çok şükür iki tane birden patladı inşallah senin paşada çıkarır bi an önce 🥰😍 en son hastanede tek başıma kriz geçiriyodum Rabbim senin işini kolaylaştırsın inşallah 🥰🥰
İşte bizimde 2 haftaya yakın oldu bakalım sürekli ara ara 38 e çıkan ateş birden ağlama krizleri, salyalar huysuzluklar bitmek bilmedi 😭

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
İşte bizimde 2 haftaya yakın oldu bakalım sürekli ara ara 38 e çıkan ateş birden ağlama krizleri, salyalar huysuzluklar bitmek bilmedi 😭
Vallahi bende öyleydim bide tek olunca eşim işte kaynana desen zaten gelmez görümceler de gelmediler tek başıma kucağımda bebeyle 39 derece ateşle hastaneye zor attım kendimi ama çok şükür geçti Rabbim paşaya göstermesin inşallah çok çabuk çıkarır 🥰🥰

Kızlar Yuşa Han bey önceki postumda anlattığım gibi sürekli kusuyordu ve kusması hâlâ devam ediyor mama değiştiği halde bir faydası olmadı maalesef. 1 haftadır iştahı azaldı 60 cc mama içiyor. Bu sabah ateşi aniden 38.1 dereceye çıktı ve aniden 36.7 ye indi ve kusarken ishal kaçırdı. Ağzına baktırmıyor ama çay bardağı vurduğumda ses yok
Ağlama huysuzluk ishal hafif ateş varsa yakın zamanda diş geliyor gözün aydın🤩 aynı zamanda hoşgeldin uykusuz geceler 😂😂😂aynı zamanda ikinizede geçmiş olsun 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ağlama huysuzluk ishal hafif ateş varsa yakın zamanda diş geliyor gözün aydın🤩 aynı zamanda hoşgeldin uykusuz geceler 😂😂😂aynı zamanda ikinizede geçmiş olsun 😂
İshal hiç deme zaten günde 10 kere bez değişiyoruz. Uyku asla yok heryeri kemiriyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi bende öyleydim bide tek olunca eşim işte kaynana desen zaten gelmez görümceler de gelmediler tek başıma kucağımda bebeyle 39 derece ateşle hastaneye zor attım kendimi ama çok şükür geçti Rabbim paşaya göstermesin inşallah çok çabuk çıkarır 🥰🥰
Bende tekim maalesef bitanem gurbetteyim eşim işte, görevde oluyor Rabbim bizlere bir şekilde sabır ve güç veriyor

İshal hiç deme zaten günde 10 kere bez değişiyoruz. Uyku asla yok heryeri kemiriyor 😂😂

Bende tekim maalesef bitanem gurbetteyim eşim işte, görevde oluyor Rabbim bizlere bir şekilde sabır ve güç veriyor
Allah sabır ve kolaylık versin ikinize de 🤲🏻

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank

Öyle tabi Allah yardımcımız olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar