Sorum var Diş çıkarma ne zaman

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Diş çıkarma ne zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çıkarma ne zaman
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Diş en erken ne zaman çıkar ve nasıl belirtileri olur diş etleri nasıl görünür
Her bebekte belirti de vakit de farklıdır benim kız 4. ayında belirti verdi ama sakindi kulağını kaşırdı kafasının arkası sıcak olurdu sürekli beni ısırmaya çalışırdı falan tam 6 aylık olduğu gün sessiz sedasız alt iki dişi patladı 7 aylık olduğunda da üstteki 2 patladı kimi bebek daha huysuz geçirir bu dönemi ağlama krizi iştahsızlık uyumama yüksek ateş ishal

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Her bebekte belirti de vakit de farklıdır benim kız 4. ayında belirti verdi ama sakindi kulağını kaşırdı kafasının arkası sıcak olurdu sürekli beni ısırmaya çalışırdı falan tam 6 aylık olduğu gün sessiz sedasız alt iki dişi patladı 7 aylık olduğunda da üstteki 2 patladı kimi bebek daha huysuz geçirir bu dönemi ağlama krizi iştahsızlık uyumama yüksek ateş ishal
Uzun sürmüş demek belirtiler çok önceden başlıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Diş en erken ne zaman çıkar ve nasıl belirtileri olur diş etleri nasıl görünür
En erken 2. Ayda başlar canım en geç de 9. Ay diye biliyorum ve çıkacak diş aslında ilk başta ağızda salya, diş etinin olduğu bölümde aşırı şişme bebeğin sürekli her şeyi ağzına sokma çabası bunlar diş belirtisi ha birde yanında ishal ve ateş tabiki.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ama dediğim gibi her bebek kendine özel bazılarında hiç anlaşılmıyor bile bir arkadaş yazmıştı burda onun bebeğinde hiç belirti yoktu sabah bakmış dişi çıkmış
O benim ben 😂😂 bir sabah bir baltım kayranın önde iki dişi patlamış elimle dokununca anlamıştım asla 12. Ayına kadar çıkardığı dişlerini anlamadık belirti vermiyprdu ama geçen ay azı dişlerini çıkarırkn 1 ay yemin ederim zulüm gibiydi 😂😂 ishal , uykusuzluk mesela şimdi bir diş daha çıkardı maşallah 11. Dişi işsiz gibi sayıyorum dişlerini 11 dişi sadece bize 1 gece zorluk çıkardı sürekli uykusudnan uyandı sabah bir baktık sonunda patlamıştı ama davul gibi şişmişti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar