Dış gebelik mi çoğul gebelik mi?

• Konbuyu başlatan Aişenin annesi
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aişenin annesi tarafından oluşturulan Dış gebelik mi çoğul gebelik mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 464 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dış gebelik mi çoğul gebelik mi?
Konbuyu başlatan Aişenin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
A

Aişenin annesi

Guest
Sat 8haziran adetimden bir gün öncesi beta hcg 35 bir hafta sonra 1782 kese görünmedi …Sizce ikiz gebelik mi boş gebelik mi olabilir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sat 8haziran adetimden bir gün öncesi beta hcg 35 bir hafta sonra 1782 kese görünmedi …Sizce ikiz gebelik mi boş gebelik mi olabilir
Canım onu beta hcg den bilemezsin ultrason da bile belli olmayabilir ilk haftalar da ikiz bebekler. Benim 7768 ken 5 haftalıktı daha küçük demek bebeğin 1 hafta sonra falan tekrar git değerlerin yükselmiş olur keseyi ve bebeği de görürsün inşallah 🙏

Aişenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence bebek küçük olduğu için düşüktür sonuç. Son adet tarihini biliyorsun ama bebeğin ne zaman tutup hamile kaldığını bilmiyorsun sonuçta iyi düşün iyi olsun yarın hayırlı haberlerle dönersin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sonucum düşük değil yüksek 800küsür olması gerekiyormuş bana 1782 ama senin ki 5haftadayken 7000se benimde bu hafta 7000e yaklaşır diye düşünüyorum nasıl zor birşey subhanAllah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sonucum düşük değil yüksek 800küsür olması gerekiyormuş bana 1782 ama senin ki 5haftadayken 7000se benimde bu hafta 7000e yaklaşır diye düşünüyorum nasıl zor birşey subhanAllah
Canım beta değerin hızla artar gebelikte zaten. Ne yaptın gittin mi kontrole?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar