Dış gebelik 🤨🤨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Dış gebelik 🤨🤨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dış gebelik 🤨🤨
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir yakınım dış gebelik yaşadı şöyle
Hastaneye gidiyor ilk kese var 5 haftalık diyor bebek gözüküyor diyor
Daha sonra Gine gidiyor 6 haftalık kese var sadece dış gebelik diyor ve hastanede yatmadan devlet Hastanesi'nde uyanıkken kese alındığını söyledi nasıl bir şey bu anlamış değilim yani bu oporasyonu geçiren. Bilgisi olan varmı varsa yazarsa sevinirim ❤️🤨🤨

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir yakınım dış gebelik yaşadı şöyle
Hastaneye gidiyor ilk kese var 5 haftalık diyor bebek gözüküyor diyor
Daha sonra Gine gidiyor 6 haftalık kese var sadece dış gebelik diyor ve hastanede yatmadan devlet Hastanesi'nde uyanıkken kese alındığını söyledi nasıl bir şey bu anlamış değilim yani bu oporasyonu geçiren. Bilgisi olan varmı varsa yazarsa sevinirim ❤️🤨🤨
Sperm ile döllenen yumurta rahim dışında başka yerde tutunması olayıdır. Yani dölüt rahime yerleşmemiş. Buda gebeliğin gelişmemesi anlamına gelir. Yani dr müdahalesi ile dölüt alınmasa bile kendi gelişimini gercekleştriemez. Çok geçmeden gebelik bi şekilde sona erer. Asla gelişmez.

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sperm ile döllenen yumurta rahim dışında başka yerde tutunması olayıdır. Yani dölüt rahime yerleşmemiş. Buda gebeliğin gelişmemesi anlamına gelir. Yani dr müdahalesi ile dölüt alınmasa bile kendi gelişimini gercekleştriemez. Çok geçmeden gebelik bi şekilde sona erer. Asla gelişmez.
Kese alındı dedi tanıdığım yanlız devlet Hastanesi'nde yatış yapılmadı randevusuz giti annesi bile içerde durmuş. Normalde sokmuyorlar kontrollerde bile tanıdıklarına değil hiç iğne veya uyutulmadan alınmış. Nasi bişey anlamadım

Kubra1541

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende dış gebelik geçirdim 7 ay önce. Şükürler olsun şuan 5 aylık hamileyim. Onunki dış gebelik değildir gibi geldi. Dış gebelikte rahim dışında oluştuğu için kese görünmüyor hamilelik belirtileri aynı ama kese yok. Boş gebeliktir diye düşünüyorum kese alındıysa. Dış gebelikte şiddetli ağrı kanama oluyor dayanilmayacak seviyede doktorlar direkt yatış veriyorlar hayatı riskten dolayı. Benim gebeliğim metotraks iğnesi ile 1 ayda düşürüldü. Biraz daha geç kalsaydım ameliyatla tüpüm alinacakti. Umarım yardımcı olmuşumdur

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende dış gebelik geçirdim 7 ay önce. Şükürler olsun şuan 5 aylık hamileyim. Onunki dış gebelik değildir gibi geldi. Dış gebelikte rahim dışında oluştuğu için kese görünmüyor hamilelik belirtileri aynı ama kese yok. Boş gebeliktir diye düşünüyorum kese alındıysa. Dış gebelikte şiddetli ağrı kanama oluyor dayanilmayacak seviyede doktorlar direkt yatış veriyorlar hayatı riskten dolayı. Benim gebeliğim metotraks iğnesi ile 1 ayda düşürüldü. Biraz daha geç kalsaydım ameliyatla tüpüm alinacakti. Umarım yardımcı olmuşumdur
Çok tesekur ederim evet bende şaşırdım çünkü bu kadar kolay bir şekilde alınıyorsa neden. Diğer kadınlar. Ağrı içinde ve. Hastanelerde diyordum bende .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar