Sorum var DIŞ GEBELİK?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuuuuu tarafından oluşturulan DIŞ GEBELİK? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,387 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı DIŞ GEBELİK?
Konbuyu başlatan Cansuuuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Cansuuuuu

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah kuzum teşekkür ederim 🙏🥰
Çok yakın arkadaşım yaşadı hem düşüğü hem dış gebeliği oldu ard arda. Ama şu an Dünyalar güzeli bir kızı var. Yani kısırlık gibi bi durumun olsa bence dış gebelik dahi oluşmaz.. O yüzden hiç kafanda kurma stresten uzak dur balım. Rabbim en hayırlı en kısa zamanda kucağını doldursun 🤲🏻🎈

Y

Yazgülümm

Guest
Kizlar ben dış gebelik geçirdim, şuan çocuk olması için uğraşıyoruz ama başarısız gibi.
kısır mıyım diye düşünüyorum. Dış gebelik geçiren biri kısır olabilir mi 😐😐
Yok bende geçirdim tekrardan hamileyim Allah izin verirse en kısa suredede kucağıma alacam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar ben dış gebelik geçirdim, şuan çocuk olması için uğraşıyoruz ama başarısız gibi.
Bende geçirdim dış gebelik kapalı yöntemle ameliyat oldum çocuk sag tüpüme yapıştıgı için sagdaki tüpüm alındı 1 sene oldu şimdi 4 aylık hamileyim çok şükür. Rabbim isterse veriyo kafaya takmamak lazım içini ferah tut inşallah

Son düzenleme:

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Canm hiç kötü düşünme derim bn 1 buçuk yıllık ewliyim ilk gebeliğim de kimyasal gebelik dediler düşük oldu ikinci 7 8 ay uğraştık sonunda bı doktora gittim ve iki yıldır ewliyim dedim halbuki 1 yıllıktım doktorda Altan muayene yaptı ve dedi ki bı vitamin verecem kullan eğer olmazsa bı ay sonra üniversite hastanesine git RAHİM KANSERİ olabilir çıktım piskolojim bozuldu agladm eşim aradı açmadım kafam dağıldı anemi aradım o sakinleştirdi eve gitim ve inanairmisin bn o ay adet görmedim maşallah şu an 5 ayimiza girdik kızımla ☺️Allah dileyen isteyen herkese versin canm hiç canını sıkma şuna inan zamanı var bnde çok şey yaptm ama hiç beklemedigim anda nasip etti Rabbim şükür 🤲💖Darısı en kısa zamnda sanada

Cansuuuuu

Kayıtlı Üye
rank
Canm hiç kötü düşünme derim bn 1 buçuk yıllık ewliyim ilk gebeliğim de kimyasal gebelik dediler düşük oldu ikinci 7 8 ay uğraştık sonunda bı doktora gittim ve iki yıldır ewliyim dedim halbuki 1 yıllıktım doktorda Altan muayene yaptı ve dedi ki bı vitamin verecem kullan eğer olmazsa bı ay sonra üniversite hastanesine git RAHİM KANSERİ olabilir çıktım piskolojim bozuldu agladm eşim aradı açmadım kafam dağıldı anemi aradım o sakinleştirdi eve gitim ve inanairmisin bn o ay adet görmedim maşallah şu an 5 ayimiza girdik kızımla ☺️Allah dileyen isteyen herkese versin canm hiç canını sıkma şuna inan zamanı var bnde çok şey yaptm ama hiç beklemedigim anda nasip etti Rabbim şükür 🤲💖Darısı en kısa zamnda sanada
Yaa 🥰🙂 hayırlı olsunnnn
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin kuzum 🙏🙂

Allah'ım gönlüne göre versin inşallah kuzum 🥰

Aminnn inşallah 🙏🙂🥰

Aminnn inşallah 🙏🙂🥰
Yok bende geçirdim tekrardan hamileyim Allah izin verirse en kısa suredede kucağıma alacam

Bende geçirdim dış gebelik kapalı yöntemle ameliyat oldum çocuk sag tüpüme yapıştıgı için sagdaki tüpüm alındı 1 sene oldu şimdi 4 aylık hamileyim çok şükür. Rabbim isterse veriyo kafaya takmamak lazım içini ferah tut inşallah
Hayırlı olsun 🙂🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar