Sorum var Dış gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gulsinsmskkk tarafından oluşturulan Dış gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 350 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dış gebelik
Konbuyu başlatan gulsinsmskkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba ben Aralık ayında dış gebelik gecirdim kendiliğinden düştü iğne bile vurmadim şuan tekrar hamile kalabilirim miyim aranızda dış gebelik geçiren tekrar hamile kalan varsa sorumu cevaplayabilir mi?😊
İnsallah sağlıkla olur kuzum ama.doktora görünmese fayda var

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba ben Aralık ayında dış gebelik gecirdim kendiliğinden düştü iğne bile vurmadim şuan tekrar hamile kalabilirim miyim aranızda dış gebelik geçiren tekrar hamile kalan varsa sorumu cevaplayabilir mi?😊
Rabbim gönlüne gore versin inşallah canım doktor kontrolünde tekrar hamile kalabilirsin gerekli testleri yapildiktan sonra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tabi ki de var kuzum ama arası süresi kişiden kişiye değişir rabbim gönlüne göre versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.