Dis sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervesimsek tarafından oluşturulan Dis sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,019 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dis sorunu
Konbuyu başlatan Mervesimsek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervesimsek

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebekleriniz dis agrimasi ne zaman basladi benim ki suan 3 aylik el surekli agizda salyali bugunde elini goturuyor agzina agliyo sonra
Eline götürmesinin sebebi herşeyi agzigla anlamaya çalışıyor keşfetmeye başlıyor oyuncaklarını da götürür salya da olması normal kızımda öyleydi 7.ayda diş çıkardı

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda öyle 3 aylik ellerini emiyor sürekli ellrimi ayaklarimi keşfediyor BAZEN BAKIYORUM eğilip ayaklarını bile izliyor benimkide aşırı derecede salya akıyor agzindan neden bilmiyorum hazini çıkarırken koluma ters çeviriyorum kolumu emiyor birde ustune kolumu salya içinde bırakıyor 😂😂 😊😂

Mervesimsek

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda öyle 3 aylik ellerini emiyor sürekli ellrimi ayaklarimi keşfediyor BAZEN BAKIYORUM eğilip ayaklarını bile izliyor benimkide aşırı derecede salya akıyor agzindan neden bilmiyorum hazini çıkarırken koluma ters çeviriyorum kolumu emiyor birde ustune kolumu salya içinde bırakıyor 😂😂 😊😂
Ayni sekilde ne olursa olsun emiyor 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebekten bebeğe göre değişiyor kuzum bazıları erken çıkarırken bazıları geç çıkarabiliyor
Yani bi huysuzlugu var kucak kusu oldu el agizda hep dis yuzundenmi diye dusundum😀

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.