Diyarbakır veya baska bir il genesis te dogum nasil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyyenur nur tarafından oluşturulan Diyarbakır veya baska bir il genesis te dogum nasil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diyarbakır veya baska bir il genesis te dogum nasil
Konbuyu başlatan Sümeyyenur nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk defa ozelde doğum yaocam ozelde doğum nasıldır... nazikçe mi ilgililer mi ben devlette yaptım ilkini ağrılardan değil oradakilerin korktum nasıldır ozelde yapmayı dusunuyorum
Ben Diyarbakırlıyim ve orda yaşıyorum ilk kızımı özel Genesis Hastanesi'nde yaptım çok memnun kaldım anlatamam ebeleri doktorları bir numara benim doktorum Pınar tantekin çok iyi en iyi doktor hatta bütün Diyarbakır Pınar hocadan bahsediyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk defa ozelde doğum yaocam ozelde doğum nasıldır... nazikçe mi ilgililer mi ben devlette yaptım ilkini ağrılardan değil oradakilerin korktum nasıldır ozelde yapmayı dusunuyorum
Sen diyarbakirlimisim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim görümcem ler Diyarbakır da bağlarda bı doğum evinde yapmış kocasının sigortası varmış hiç para vermemis çok memnunum demisti

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Ben Diyarbakırlıyim ve orda yaşıyorum ilk kızımı özel Genesis Hastanesi'nde yaptım çok memnun kaldım anlatamam ebeleri doktorları bir numara benim doktorum Pınar tantekin çok iyi en iyi doktor hatta bütün Diyarbakır Pınar hocadan bahsediyor

Sen diyarbakirlimisim
Evet diyarbakqrliyim 2 sendir burdayız ama yabancı sayılırım buraya... dışarıda buyudum

Canım benim görümcem ler Diyarbakır da bağlarda bı doğum evinde yapmış kocasının sigortası varmış hiç para vermemis çok memnunum demisti
Doğum evi dedikleri yer neresi oluyor özel bağlar hastahanesi mi... ben devletten korkuyorum biraz bir kere doğum yaptım Diyarbakır devlet hastahanesinde çok analık degiller

Doğum evi dedikleri yer neresi oluyor özel bağlar hastahanesi mi... ben devletten korkuyorum biraz bir kere doğum yaptım Diyarbakır devlet hastahanesinde çok nazik degiller

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Evet diyarbakqrliyim 2 sendir burdayız ama yabancı sayılırım buraya... dışarıda buyudum

Doğum evi dedikleri yer neresi oluyor özel bağlar hastahanesi mi... ben devletten korkuyorum biraz bir kere doğum yaptım Diyarbakır devlet hastahanesinde çok analık degiller

Doğum evi dedikleri yer neresi oluyor özel bağlar hastahanesi mi... ben devletten korkuyorum biraz bir kere doğum yaptım Diyarbakır devlet hastahanesinde çok nazik degiller
Nisa hastanesi galiba doğum evi diyorlar öyle duymuştum bende İstanbul'da doğup büyüdüm 10 yıl oldu buraya geleli ama bende çok zorlanmıştim ilk geldiğimizde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar