Sorum var Doğum ağrısı herkese belden mi vuruyor?

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Doğum ağrısı herkese belden mi vuruyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 430 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum ağrısı herkese belden mi vuruyor?
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba güzel hamişler ve bebiş anneleri 😊 Doğum sancısı herkese belden mi vuruyor acaba ? Benim kasığıma 5 -10 dakika da bir ağrı giriyor bugün merak ettim o yüzden.
İlk önce belden girer sonra kasıklara doğru devam eder canım ama bu herkeste aynı değil tabiki mesela 2 hafta önce teyzem doğum etti onda sancı vardı ama o hissetmiyordu nst de çıkıyordu sancısı onun midesine vuruyordu kusuyordu doktoru ona senin midene vuruyor demişti. Şahsen bende sancı nasıl vuruyor onu bilmiyorum 😂😂 oğlumda çok sancı çektim ama asla sancıyı hissetmiyordum. Kusma vs de olmamıştı . 5 10 dakika kısa bir süre ağrı dayanılmayacak gibi mi giriyor peki normalde ilk önce 30 dakika yada 1 saatte bir vurur zamanla azalır o süre en son 5 10 dakikaya düşünce doğum başlamış olur. Belden kaşıklara doğru gelir bu sancı

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İlk önce belden girer sonra kasıklara doğru devam eder canım ama bu herkeste aynı değil tabiki mesela 2 hafta önce teyzem doğum etti onda sancı vardı ama o hissetmiyordu nst de çıkıyordu sancısı onun midesine vuruyordu kusuyordu doktoru ona senin midene vuruyor demişti. Şahsen bende sancı nasıl vuruyor onu bilmiyorum 😂😂 oğlumda çok sancı çektim ama asla sancıyı hissetmiyordum. Kusma vs de olmamıştı . 5 10 dakika kısa bir süre ağrı dayanılmayacak gibi mi giriyor peki normalde ilk önce 30 dakika yada 1 saatte bir vurur zamanla azalır o süre en son 5 10 dakikaya düşünce doğum başlamış olur. Belden kaşıklara doğru gelir bu sancı
Katılıyorum

A

Ays123

Guest

Nstde de sancım çıkmıyor benim 39 haftalık olduk ama 😂 Bazen oluyor zor dayanıyorum ağrıya bazen de normal şiddetli oluyor. İlk gebelik olunca ne kadar zormuş her şeyi anlaması 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nstde de sancım çıkmıyor benim 39 haftalık olduk ama 😂 Bazen oluyor zor dayanıyorum ağrıya bazen de normal şiddetli oluyor. İlk gebelik olunca ne kadar zormuş her şeyi anlaması 😅
Ah ah bilmem mi canım ama benim son 10 haftam hep hastanede geçtiği için 😂😂 ha doğdu ha doğacak korkusu ile ağrı hissetmiyordum 😂😂

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel hamişler ve bebiş anneleri 😊 Doğum sancısı herkese belden mi vuruyor acaba ? Benim kasığıma 5 -10 dakika da bir ağrı giriyor bugün merak ettim o yüzden.
Kasıga baskı yapıyo evet, sanki tam aşagıda çıkacak gibi. Ama dogum esnasında öyle olmuyor. Şiddetli regl sancısı yaşıyorsun çok fena. Başkalarında oluyor am bende belimde agrı hiç olmadı. Bence dogumun en zor yanı bebek gelince kaka yapma istegi kakan geliyor ama yapamlyosyn😪🤣🤣🤣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk adet sancısı gibi sancılarım oldu kasıkta şiddetlenince belimden kasıklarıma doğru vurmaya başladı 2 doğumumda böyle oldu ama ilk bebeğimdeki sancılar belden başladı

Tüm sayfalar yüklendi.