Sorum var Doğum ameliyat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sacidenur tarafından oluşturulan Doğum ameliyat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,421 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum ameliyat
Konbuyu başlatan Sacidenur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömür'ün annesi

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Neden geneli terch ettin? Benmde naspse haftaya olacak spınal olacak. Doktorum geneli tavsye etmedi akslk çıkmadıkça bende pek istemiyorm ayılması kendne gelmesi falan zor olue diye önceden amelyrlar olmştm ordan biliyorum hayrlısı olsn hakknda😊🤲

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Çarşamba günü doğum yapacağım inşallah genel anestezi olacağım ama korkuyorum tecrübelerinize ihtiyacım var 😏
Bende Allah'ın izniyle pazartesi günü sezeryan ameliyat olucam bende genel olmak istiyorum yarım anesteziden çok korkuyorum ilk gebeliğim de hissetmiştim vede çok şiddetli bir baş ağrısı çektim o gün bugündür bir türlü kurtulamadim zaten bende migren yaptı inşallah bu sefer sorunsuz bir şekilde geçer elimden geldikçe yarım anestezi olmicam bakalım Rabb'im hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Bende 34 haftaligim canim 2. Sezeryanim olacak bende genel istiyorum yarimdan bende cok korkuyorum ilk doğumumda genel anesteziydi

M

Mina 🐥 Nare

Guest
Bende Allah'ın izniyle pazartesi günü sezeryan ameliyat olucam bende genel olmak istiyorum yarım anesteziden çok korkuyorum ilk gebeliğim de hissetmiştim vede çok şiddetli bir baş ağrısı çektim o gün bugündür bir türlü kurtulamadim zaten bende migren yaptı inşallah bu sefer sorunsuz bir şekilde geçer elimden geldikçe yarım anestezi olmicam bakalım Rabb'im hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah
Bende pazartesi sezeryan olucam ilk doğumumda da belimden uyuşturmuşlardı. Çok güzel bi doğumdu hiç bir acım olmadı korktuğum hiç bişey olmadı. İnşallah sorunsuz rahat geçirirsiniz sizde.

Tüm sayfalar yüklendi.