Doğum başladı ama eve gönderiyorlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Doğum başladı ama eve gönderiyorlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,330 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum başladı ama eve gönderiyorlar 😔
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 cm açıklık varmış eve gönderdiler beni kanla birlikte akıntım var ama su gelmedi başına böyle birşey gelen varmı korkuyorum çok😔😔

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 cm açıklık varmış eve gönderdiler beni kanla birlikte akıntım var ama su gelmedi başına böyle birşey gelen varmı korkuyorum çok😔😔
Bende ilk çocuğumda öyle heyecanla gittim kanama başladı diye bir cm açılma vardı sadece korktum birşey olur diye birazda hafif sancım vardı iki saatlik yoldan geliyoruz geri dönersem Allah göstermesin uzun yol bişey olabilir diye yatış yaptım 15 dkka sonra sancılarım başladı doğum başlıyordu artık benimde suyum gelmedi bir çubukla patlattılar gelmediği için ertesi gün doğum yaptım 13 saat sancı çektim 😭😭😭😭😭Allah bir sancida kurtarsın inşallah hepimizide şimdi ikinciye hamileyim bir ay ya var ya yok doğuma bunda daha çok korkuyorum bu kere zorluğunu gördüğüm için ama seninde doğum belirtin başlamış artık yakında olur inşallah hayırlısı ile rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🤲

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk çocuğumda öyle heyecanla gittim kanama başladı diye bir cm açılma vardı sadece korktum birşey olur diye birazda hafif sancım vardı iki saatlik yoldan geliyoruz geri dönersem Allah göstermesin uzun yol bişey olabilir diye yatış yaptım 15 dkka sonra sancılarım başladı doğum başlıyordu artık benimde suyum gelmedi bir çubukla patlattılar gelmediği için ertesi gün doğum yaptım 13 saat sancı çektim 😭😭😭😭😭Allah bir sancida kurtarsın inşallah hepimizide şimdi ikinciye hamileyim bir ay ya var ya yok doğuma bunda daha çok korkuyorum bu kere zorluğunu gördüğüm için ama seninde doğum belirtin başlamış artık yakında olur inşallah hayırlısı ile rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🤲
Bu gece alırlarmı beni doğuma acaba

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Doğum başladıktan sonra normal kanamalı akıntı ,benim de doğumlarımda oldu .
Sizin için en iyisini yapmışlar 1cm hastanede bekleseniz çok zorlanırsınız.
Eve gidin uyuyun duş alın, pilates topu üzerinde film izleyin , dayanamayacak hale a geldiğinizde gidersiniz.
İlk doğumumu hastanede gecirdim çok zordu ikincisinde bu dediklerimi yaptım , tavsiye ederim

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Hic sancın filan yokmu
Var canım baya hemde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eve gidin uyuyun duş alın, pilates topu üzerinde film izleyin , dayanamayacak hale a geldiğinizde gidersiniz.
İlk doğumumu hastanede gecirdim çok zordu ikincisinde bu dediklerimi yaptım , tavsiye ederim
Teşekkür ederim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim ❤️
Cnm normal mi yapacaksın doğumu Allahım yardımcın olsun İnşAllah bebekte de dedikleri gibi bi sıkıntı olmaz
İnşallah evet normal canım❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar