Doğum başladı galiba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Doğum başladı galiba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,152 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğum başladı galiba
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Suni sancı verdiler ama dayanamadım attım serumu kolumdan tutup kendi sancım la yapmaya çalıştım uzun oldu ama oldu kokusu herseye değer iyiyiz çok şükür ikimizde
Rabbim size bağışlasin kuzum Allah analı babalı büyütsün inşallah

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Allah Bi sancı da kurtarsın canım sag saglim kavuşsun birbirinize
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

seninde kuzun Saglıkla zamanında gelsin inşallah tek sancı da kurtulursun☺️🙏

Bende 37+3'üm yaa bekliyoruz bakalım bizde bişey yok.. Kolay doğumun olur insaAllah cnm sağlıkla alırsın bebeğini kucağına, hayırlı haberlerini bekliyoruz.
Biz aynı gundeyizcnm

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+6 ym 3ten beri sancm vardı yarım saat önce az kan ve sonrasında biraz su geldi herhalde doğum başlıyor duan edin lütfen 🤲
Canım hayırlısı ile kucağına al bebeğini ama az su geldi diye bir değim yoktur. Su direk boşalır kaygan sıvı halindedir. Yavaş yavaş su gelmez ayrıca nişanın gelmiş bence hemen doktora gitmelisin. Su niye niye yavaş gelmez amonyok kesesiydi sanırım eğer o ufacık yirtilsin hemen su patlar misal benim iki doğumda da patlattılar berbat bir acı patlatırken normal bir şekilde suyunun direk gelmesi muhteşem birşey inşallah bu defa kendiliğinden patlar suyum tek korktuğum şey keseyi patlatmalari ciddi anlamda berbat bir acı hemen git nişan gelmiş büyük ihtimalle açilman da var suquat yap birde

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canım hayırlısı ile kucağına al bebeğini ama az su geldi diye bir değim yoktur. Su direk boşalır kaygan sıvı halindedir. Yavaş yavaş su gelmez ayrıca nişanın gelmiş bence hemen doktora gitmelisin. Su niye niye yavaş gelmez amonyok kesesiydi sanırım eğer o ufacık yirtilsin hemen su patlar misal benim iki doğumda da patlattılar berbat bir acı patlatırken normal bir şekilde suyunun direk gelmesi muhteşem birşey inşallah bu defa kendiliğinden patlar suyum tek korktuğum şey keseyi patlatmalari ciddi anlamda berbat bir acı hemen git nişan gelmiş büyük ihtimalle açilman da var suquat yap birde
Benim doğumlarım da cnm hep suyum azar azar idrala boşalır ve asla fark etmiyorum buseferde gelmez ve şu an 3.gebelik gene aynı yavaş yavaş sızıyor anlamıyorum dr sık idrara çıkıyon işte o su diyo ama zaten gebeliğin son ayı ful lavabo got gel nasi anlayayım ve ayrı yetten şimdi kaç gün de bir su takibine almış gene sızıyor ve sinirda yani herkesiz hoştur ni şekilde gelmiyo benim ilk oğlum sadece suyum bitti diye suni sancıyla doğurdum 2 hafta önceden

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Azar azar su gelir canım bunu çoğu kadın yaşar bende yaşadım yani her annede farklı olur🤗

Tüm sayfalar yüklendi.