Dogum baslamis mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Dogum baslamis mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum baslamis mi
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar karnimm taş gibi karnimm patliycak gbii ve özel yerde agrilar var ..dogum baslamis mi ?? Dunden beri böyle ..nişan kan su falan yk gelmedi ..ayakta duramiroum fazla ..

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Baslamıs canım doktora gıt
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Agırların coksa bekleme acilma olabilir sancı olmayabilir canım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlar karnimm taş gibi karnimm patliycak gbii ve özel yerde agrilar var ..dogum baslamis mi ?? Dunden beri böyle ..nişan kan su falan yk gelmedi ..ayakta duramiroum fazla ..
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım 🙏 doğum belirtisi bunlar benimde başta öyle oldu sancı yoktu ama ağrı çoktu. Akşama suyum geldi sabah doğurdum seninde doğumun başlamış olabilir. Rabbim yardımcın olsun inşallah canım tek avazda kucağına alırsın inşallah 🙏 dualarım seninle ☺️ hayırlı haberlerini bekliyorum 🌺

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım 🙏 doğum belirtisi bunlar benimde başta öyle oldu sancı yoktu ama ağrı çoktu. Akşama suyum geldi sabah doğurdum seninde doğumun başlamış olabilir. Rabbim yardımcın olsun inşallah canım tek avazda kucağına alırsın inşallah 🙏 dualarım seninle ☺️ hayırlı haberlerini bekliyorum 🌺
Qllah razi olsun cnm .ins yapaym kurtulum 😀😀 korkuorm ama mecbrum 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar