Doğum belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval tarafından oluşturulan Doğum belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 490 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum belirtisi mi
Konbuyu başlatan Şevval
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağ kasığımda geçmek bilmeyen bı ağrı var 37+2 günlük hamileyim yasayn var mı bu durumu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağ kasığımda geçmek bilmeyen bı ağrı var 37+2 günlük hamileyim yasayn var mı bu durumu
Canım bende aynıyım bugün nedir anlamadım sağ tarafım komple ağrıyor 3. Gebeliğim ama benim doğumlarım hiç sancı ile başlamadığı için ilk sancıları bilmiyorum. Kasığımdan belime bacağıma doğru vuruyor ne olduğunu öğrenirsen bana da haber ver olur mu seninki doğsa da normal artık haftası dolmuş ama benimki daha 34 haftalık bi arkadaş yardımcı oldu baya sağolsun nette yazana göre yalancı sancılar bu şekilde oluyormuş tek rahatladığım bebek hareketli bide doğum sancısı tek bi tarafta olmaz komple yayılır. Öyleyse seninki de yalancı sancılar olabilir dra falan gidersen yaz ama olur mu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim cuma günleri randevum var gidince sorarım cnm haber veririm benim de ilk gebeliğim olduğu için anlamıyorum
Anladım canım benim 3te baksana ben bile bilmiyorum normal yani. Öncekiler de hep suyum geldi önce öyle başladı doğumlarım o yüzden ilk sancılar nasıl oluyor nasıl başlıyor bende bilmiyorum. Eşimi bekliyorum gelsin salı falan gideceğim hastaneye öncesinde acillik olmazsam, gittiğimde drun dediğini yazarım sana. Senin doğum olmazsa tabi o zamana ☺️ sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım benim 3te baksana ben bile bilmiyorum normal yani. Öncekiler de hep suyum geldi önce öyle başladı doğumlarım o yüzden ilk sancılar nasıl oluyor nasıl başlıyor bende bilmiyorum. Eşimi bekliyorum gelsin salı falan gideceğim hastaneye öncesinde acillik olmazsam, gittiğimde drun dediğini yazarım sana. Senin doğum olmazsa tabi o zamana ☺️ sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Amin inşallah cümlemize inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.