Sorum var Doğum günü

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Doğum günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum günü
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen ben o hataya 1 kere düştüm daha düşmüyorum 😁 ama sana fikir olarak akşam güzel bir sofra hazırlayıp güzel bir konuşma yapabilirsin hediye olarakta sadece onun kullanabileceği saat, kemer, gözlük, tişört, parfüm, tıraş seti falan alabilirsin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Şahsen ben o hataya 1 kere düştüm daha düşmüyorum 😁 ama sana fikir olarak akşam güzel bir sofra hazırlayıp güzel bir konuşma yapabilirsin hediye olarakta sadece onun kullanabileceği saat, kemer, gözlük, tişört, parfüm, tıraş seti falan alabilirsin
mervosum iyisin bu hediye işlerini anlıyorsun 😘😘😘😀

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar eşimin dogum günüde evli olarak ilk defa kutlicaz neler yapabilirim güzel fikirlerinizi bekliyorum
Kuzum dışarı çıkarıp sürpriz doğum günü yapabilirsin
Çünkü evde olunca aniden biri çıkıp gelebiliyor ben eşimin ilk doğum gününu evde hazırlık yaptım pasta süs vesaire filan eşim tam geldi eve sonra bir baktım görümcem eşi çocukları 🤦🤦🤦 aniden herşeyi geri topladım
Biraz romantik bir ortamdi tabii 🙈🙈 tüm hayallerim suya düşmüştü 😁

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ah ah karşımdakinde iş yok 😂😂
Odun olmasın bu kadar😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum dışarı çıkarıp sürpriz doğum günü yapabilirsin
Çünkü evde olunca aniden biri çıkıp gelebiliyor ben eşimin ilk doğum gününu evde hazırlık yaptım pasta süs vesaire filan eşim tam geldi eve sonra bir baktım görümcem eşi çocukları 🤦🤦🤦 aniden herşeyi geri topladım
Biraz romantik bir ortamdi tabii 🙈🙈 tüm hayallerim suya düşmüştü 😁
Patavatsızlar gelirler başka zaman olur gelmezlet😂

Tüm sayfalar yüklendi.