"DOGUM GÜNÜM🧡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"DOGUM GÜNÜM🧡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,246 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"DOGUM GÜNÜM🧡
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Neden Canım Noldu Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah kuzum ya 🥺 neden iyileşmeden çıkarıyorlar ya anlamıyorum
Hiç bilmiyorum kuzum iylesti hersey yolunda diyorlar gönderiyorlar bu iki güne kalmıyor yine aynısı oluyor bu sefer diğer doktor tam iylesmeden çıkarmışlar diyor yatmadan 2 gün önce çocuk doktoruna randevu vardi cigerlini hep dinlemişti hersey yolunda diyordu sevinmistim ama malesef cumartesi günü götürdüm ciğerleri dolu solunumu yavaşladı yoğun bakıma aldılar tekrardan yatıyor sevk ettiler

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ya iyi doğdun cnm rabim.mutlu huzurlu sevgi sağlık getirsin ikinize rabbim kötü günler kostermesin bidaha nice mutlu yaşlara♥️😘
ÇOk Teşekkür Ederim Canım Benim Allah Razı Olsun 🧡
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç bilmiyorum kuzum iylesti hersey yolunda diyorlar gönderiyorlar bu iki güne kalmıyor yine aynısı oluyor bu sefer diğer doktor tam iylesmeden çıkarmışlar diyor yatmadan 2 gün önce çocuk doktoruna randevu vardi cigerlini hep dinlemişti hersey yolunda diyordu sevinmistim ama malesef cumartesi günü götürdüm ciğerleri dolu solunumu yavaşladı yoğun bakıma aldılar tekrardan yatıyor sevk ettiler
Allah kahretsin bunları yavrum bunlar yüzünden neler çekiyor nasıl doktor bunlar ya iyiesmeden Nasıl Cikarırlar çok şükür benim oglumda 90 gün Küvezde yatii her doktor ilgilenip değerlendirdi iyiesmeden cikarmadilar tek basina rahat nefes almadan bırakmayız dediler ne zaman güzel rahat nefes alırsa çıkarcaz dediler benim oğlum şehir Hastanesi'nde yattı cokda memnundum Allah razı olsun onlardan lütfen Ayşem şikayetçi ol bunlardan çocuk neler çekiyor miniğim ya dualrim Paşamla kuzum

Rabbim im eli üzerinde olsun hemen iylesir bu doktorlar hiç bir işe yaramiyor hiç bişey anlamıyor bakıp gönderiyorlar bide doktoruz diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar